Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sanepid EL2] Rekrutacja na Wice-Zarządcę

Państwowa Inspekcja Sanitarna EL2 oficjalnie otwiera rekrutację 
na Wice-Zarządcę

Lista zadań Wice-Zarządcy:

* Zastępowanie Zarządcy Państwowej Inspekcji Sanitarnej EL2 w razie jego nieobecności,

* Pomoc przy prowadzeniu sanepidu EL2,

* Pomoc przy kontrolach działalności gospodarczych,

* Przeprowadzanie rozmów o pracę z kandydatami na pracowników.

Wzór na podanie na Wice-Zarządcę obowiązuje taki sam jak na każdą inną pracę, czyli CV, które
można znaleźć tutaj
Podanie piszemy w odpowiedzi pod tym wątkiem. Oddzielne wątki z podaniem zostaną usunięte!

Czego oczekujemy od kandydatów?

Oczekujemy przede wszystkim ogarnięcia, kandydat nie może być osobą prawie nie widywaną bądź nieznaną na serwerze. Wice-Zarządca musi mieć jakieś doświadczenie oraz musi przekonać nas do tego, że jest w stanie zasiąść na tym stanowisku. Oprócz tego kandydat powinien także na rozmowie rekrutacyjnej (jeżeli przejdzie I etap) przedstawić swój program działań, jakie wprowadziłby do firmy gdyby został Wice-Zarządcą. Oprócz tego trzeba także spełniać ogólne wymagania do pracy w firmie.

Wyniki pojawią się jeżeli ilość kandydatów będzie wynosiła nie mniej niż trzy osoby.

Zarządca Państwowej Inspekcji Sanitarnej EL2

Filiq343
[Obrazek: KbGYVaq.png]
  Odpowiedz
Curriculum Vitae

DANE OSOBOWE

Imię: Oskar

DANE GRACZA

Nick: InterGrafik
Od kiedy grasz na serwerze?: Od maja 2017r.
Ile czasu poświęcasz na grę na EasyLife2?: Około 4h.

UMIEJĘTNOŚCI:

Budowanie, zarządzanie w ekipie, szybkie pisanie.

DOŚWIADCZENIE:

Dosyć spore, miałem dużo firm oraz byłem na wielu rangach.

KRÓTKI ŻYCIORYS:

Nazywam się Oskar, pochodzę z okolic Piotrkowa Trybunalskiego, województwo łódzkie. Mam młodszą siostrę i brata. Jestem wielkim fanem Star Warsów. Interesuje się grafiką komputerową oraz architekturą. Potrafię całymi dniami siedzieć przed komputerem i grać w różne gry, obecnie mój rekord wynosi 20 godzin grania z rzędu, ale w wakacje tego roku planuje pobić swój dotychczasowy rekord. Jeżeli ustawiam sobie cel robię wszystko by dotrzeć do niego.

[Obrazek: ZFqlmak.png]
  Odpowiedz
Curriculum Vitae
==================================================================================
DANE OSOBOWE
Imię: Jakub
====================================================================
DANE GRACZA
Nick: KQBA
Od kiedy grasz na serwerze?: Prawie dwa miesiące
Ile czasu poświęcasz na grę na EasyLife2?: Na grę mogę poświęcić 2/4 swojego wolnego czasu.
UMIEJĘTNOŚCI
Posiadam umiejętność kierowania i zarządzania ludźmi. Jestem dobry z ortografii, jestem stanowczy i dobrze układam zdania.
=============================================================================
DOŚWIADCZENIE
Nie mam doświadczenia w tego rodzaju pracy. Rozkręcam własny biznes i jestem Sprzedawcą w PG**
=============================================================================
KRÓTKI ŻYCIORYS
Cześć! Jestem Jakub, mam trzynaście lat i chodzę do szóstej klasy podstawówki. Jestem towarzyski i często się zgrywam. Pomimo tego umiem kierować ludźmi i jestem konsekwentny, wobec nich. Moje hobby to sztuki walki, które ćwiczę już prawie 5 lat i informatyka. Jestem uważany za pomocnego i miłego gościa. Lubię rysować mangę i szkice budynków.

[Obrazek: hIC4MMu.png]
  Odpowiedz
Curriculum Vitae

DANE OSOBOWE
Imię: Maks

DANE GRACZA
Nick: maxidragon 
Od kiedy grasz na serwerze?: Styczeń 2018
Ile czasu poświęcasz na grę na EasyLife2?: 2-4h

UMIEJĘTNOŚCI
Szybkie pisanie, umiejętność zarządzania, umiem pracować w zespole, ortografia na wysokim poziomie

DOŚWIADCZENIE
Jestem właścicielem własnej firmy - NESCO 

KRÓTKI ŻYCIORYS
Jestem Maks, urodziłem się 14.10.2006, czyli mam 12 jesieni. Mieszkam w średniej wielkości mieście w województwie Małopolskim. Jeżeli chodzi o szkołę, uczęszczam do klasy 6 szkoły podstawowej, moje oceny są nawet dobre. Interesuję się informatyką, cały czas to zainteresowanie rozwijam, obecnie uczę się pisać strony internetowe. W wolnym czasie czytam książki lub słucham muzyki. Jestem miłą, spokojną i opanowaną osobą.

[Obrazek: n2yR9fe.png]
[Obrazek: EnzDwlY.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości