Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Masny konkurs o wartości ok. 100zł

Jak chce 20 psc
Mam wygrać ponieważ jestem biedny
  Odpowiedz
Co Chcesz Wygrać: Pelerynkę
Dlaczego ty: Ponieważ Premkę już mam, huzuni nie dziala więc po co alty, no PSC chciałbym też, jednak ludzie sie na nie rzucili jak  na jakąś promocje w biedrze, a pelerynki nie mam :Sad poza tym to fajnie wygląda  i chciałbym taką pelerynkę mieć Big GrinD
"Odczep sie ode mnie lysa palo"
Piotr12345_YT 2k19

Odpowiedz
1. Co chcesz wygrać?: Pelerynkę 
2. Dlaczego ty?: bo chcę być bardziej prestiżowy i w sumie to tyle XD 
Racuchy 
  Odpowiedz
1. Co chcesz wygrać?:
Minecraft Premium
2. Dlaczego ty?:
Ponieważ nie mogę zmienić nicku na moim minecraft premium (bo nie wpłaciłem 1 zł, a mc kupowałem normalnie przez stronę mojanga) a nikt mi tego nie wpłaci, wiec chciałbym mieć drugie konto na drugi nick, Bo i tak będę kupował 17 altów + pelerynkę a jak się uda wygrać to druga pelerynke
[Obrazek: giphy.gif]Rok 2018 - Najgorszy rok serwerowy
  Odpowiedz
1. Co chcesz wygrać?: Minecraft Premium
2. Dlaczego ty?: Ponieważ jak kupiłem moje własne konto premium to mi ukradziono.. Nie chcę wydawać kasy, a ogólnie potrzebuję np. do grania na hypixelu Smile
[Obrazek: hU2NWuU.png]
  Odpowiedz
1. Co chcesz wygrać?: Pelerynke OptiFine
2. Dlaczego ty?: Pelerynka zawsze bedzie mi przypominać o tobie <3
[Obrazek: 1AoJzro.png]
  Odpowiedz

1. Co chcesz wygrać?: Minecraft Premium

2. Dlaczego ty?: Gdybym dostał premkę, to miałbym możliwość zmieniania skinów i tym samym tworzenia filmów lepszej jakości z moim bratem @rocky + dostalibyście specjalne podziękowania na napisach końcowych w każdym przyszłym filmie!

Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.
  Odpowiedz
Co Chesz Wygrać: 20psc
Dlaczego Ty: Bo BO hmmmm chce
              Czy dobijemy 15 rep do 20 kwietnia.?
Ave KRZYŻOWCY!! 
  Odpowiedz
KONIEC ZAPISÓW!
[Obrazek: XAlr4CA.png]
[Obrazek: 5YAaRSh.png]
  Odpowiedz