Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
|MCAR| Podanie Na Sekretarza Właściciela Mcar MMA [kola006]
1. Imię: Mateusz
2. Wiek: 11
3. Nick: kola006
4. Dlaczego ty?: Ponieważ jestem aktywny na serwerze umiem pisać estetyczne wątki i  jestem również cierpliwy,miły i pomocny. Często pomagam innym lub coś tłumaczę żeby inni nie mieli problemu. Również nie mam żadnych wrogów którzy by mnie nie zbyt lubili w mcar i w ogóle np gracz chce iść ale patrzy ktoś pracuje w tej firmie i go nie lubi to ja tak np nie mam i nie widzę żeby ktoś mnie nie lubił
5. Ogarniasz BBcode, i piszesz ładne wątki?: Tak oczywiście ogarniam BBcode i staram się robić ładne wątki i dobieram kolorami ale nie tak żeby też nie raziło skrótem ogarniam wszystko.
6. Coś o sobie (min. 5 zdań): Nazywam Się Mateusz i mieszkam w Polsce. W życiu codziennym mam dużo obowiązków ale to nie oznacza że nie mam czasu na minecafta. Mam bardzo dobrą ortografię i rzadko się mylę. Moje ulubione gierki to ets 2 mp i minecraft również lubię gry symulacyjne np car mechanic simulator 2 i inne gry symulacyjne. Moje hobby to granie w piłkę i czytanie książek. EasyLife poznałem na kanale Adexa i pomyślałem czemu by nie zagrać więc zacząłem grać i gram na el2 już około 6 miesięcy. Na Serwerze jestem bardzo aktywny tak w tygodniu gram 3h chyba że jest wolne to gram nieograniczony czas a w weekend gram tak około 3h-6h chyba że są jakieś święta to wtedy spędzam czas z rodziną ale mam nadal czas na pisanie wątków. Chodzę do szkoły i mam dużo kolegów którzy do mnie nie mają problemu a jak mają tu próbuję to rozwiązać żeby było jak najlepiej. Często próbuję rozwiązywać problemy a jak nie da się ich rozwiązać to próbuję aż do skutku.
axiorek napisał 04-14-2019, 18:11:
O 18:00 napisze czy zdales I etap rekrutacji (czyli podanie)
axiorek napisał 04-14-2019, 17:50:
Rospisz się trochę, wtedy ci to podniesie szansę Smile
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
dopisz na początku ten prefix w tytule ;p
axiorek napisał 04-14-2019, 18:12:
Dopisałem
[Obrazek: HdcwfWq.png]
[Obrazek: VJxBzeE.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
Rospisz się proszę trochę... Wtedy prawdopodobnie cię przyjmę...

W sensie wszystko ładnie ale rozpisane się może Ci podnieśc szansę ..
[Obrazek: 1AoJzro.png]
  Odpowiedz
(04-14-2019, 17:49)axiorek napisał(a): Rospisz się proszę trochę... Wtedy prawdopodobnie cię przyjmę...

Już poprawiłem
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
(04-14-2019, 18:02)kola006 napisał(a):
(04-14-2019, 17:49)axiorek napisał(a): Rospisz się proszę trochę... Wtedy prawdopodobnie cię przyjmę...

Już poprawiłem
Widzę, o 18:00 będzie wynik czy cie przyjąłem.
[Obrazek: 1AoJzro.png]
  Odpowiedz
kuhde, axiorek nie wysyłaj mi pw z tą notatką moderacji
[Obrazek: HdcwfWq.png]
[Obrazek: VJxBzeE.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
Podanie zaakceptowane

zgłoś się do @matin (matinowski) lub @axiorek w celu rekrutacji głosowej
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości