Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
« Rekrutacja na vOpiekuna Recepcjonistów »

« Rekrutacja na vOpiekuna Recepcjonistów »

Witam. Z przyjemnością chcę ogłosić, iż otwieram rekrutację na zastępcę opiekuna recepcjonistów. Podania proszę pisać pod tym wątkiem (czcionka 5). Bardziej rozbudowane zdania i ozdobione podania zwiększą szansę na przejście I Etapu. Do II Etapu dostaną się tylko dwie osoby, więc walka jest Big Grin

Wzór:
Nick:
Imię:
Dlaczego właśnie Ty masz zostać vopiekunem?:
Dlaczego postanowiłeś napisać tutaj podanie?:
Czy masz doświadczenie jako vopiekun?:
Czy wiesz, co należy do obowiązków vopiekuna?:
Jaki masz staż w pracy recepcjonistów (ranga)?:
Czy masz konflikty z opiekunem?:
Czy masz jakieś propozycje do pracy recepcjonisty?:
Dodatkowe uwagi (można wpisać "brak"):

Wymagania:
ranga lekarz + recepcjonista
duża aktywność na serwerze
brak konfliktów z opiekunem i pozostałymi recepcjonistami
- dobra współpraca z opiekunem
- wiek 13+ (są wyjątki)

!!! Wyniki pojawią się 17.04.2019 (tj. środa) w godzinach 14:00 - 14:30 !!!
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
  Odpowiedz

« Podanie na vOpiekuna Recepcjonistów »

Nick: maniaczeq / Hatsuki_
Imię: Leon
Coś o sobie (min. 6 zdań): Witam, nazywam się Leon. Mieszkam w okolicach Warszawy. Wolne chwile spędzam na spotykaniu się z znajomymi, oglądaniu anime oraz słuchaniu kpopu. Co do kpopu mój ulubiony zespół to BlackPink. Biorę udział w galach MMA na serwerze. Zostałem Championem gali EasyLife KSW. Na serwerze gram ponad 1,5 roku. Poznałem przez ten czas dużo wspaniałych ludzi.
Dlaczego właśnie Ty masz zostać vopiekunem?

Jestem:
obiektywny
aktywny
miły
wyrozumiały
konsekwentny 
optymistyczny
sprawiedliwy
zdecydowany

Posiadam:
Dużo wysokich stanowisk np.
Moderator PG
Starszy Lekarz
Właściciel 4YOU
Technik NESCO
Technik PRY

Reputacja:
Znam dużo osób na serwerze
Posiadam dużą reputacje na forum
Oraz dobrą reputacje na serwerze EL2

Dlaczego postanowiłeś napisać tutaj podanie?: W Szpitalu jestem długo a nigdy nie miałem okazji zostać kimś oprócz pracownika danej profesji np. Magiczny Farmaceuta bądź Szybki Recepcjonista. Klasa postaci posiada takie umiejętności jak:

Pisanie wątków
Pomaganie opiekunowi
Pisanie wypłat
Informacji 
ITP.

Czy masz doświadczenie jako vOpiekun?: Niestety nie posiadam ale potrafię panować nad ludźmi i nimi dowodzić

Czy wiesz, co należy do obowiązków vOpiekuna?: Oczywiście

Jaki masz staż w pracy recepcjonistów (ranga)?: Recepcjonista O.P

Czy masz konflikty z opiekunem?: Nie, posiadam

Czy masz jakieś propozycje do pracy recepcjonisty?: Tak, posiadam podam je na rekrutacji

Dodatkowe uwagi (można wpisać "brak"): Powodzenia innym!
Mam nadzieję, że dostane się na 2 ETAP.
Bardzo mi zależy :)

[Obrazek: XAlr4CA.png]
[Obrazek: 5YAaRSh.png]
Niedostępny
  Odpowiedz
Nick: 
Cytryn8Games

Imię:
Dawid

Coś o sobie (min. 6 zdań):
Jestem Dawid mam 13 lat. 1 maja 14. Gram na serwerze 2-3 lata. Byłem już raz lekarzem dostałem się  na zastępcę ordynatora, ale niestety musiałem napisać rezygnacje. Od ok Miesiąca jestem lekarzem. Interesuje sie rolnictwem, ogrodnictwem, biologią oraz polityką. Lubie pomagać, ale niestety szybko się denerwuje chociaż po mnie tego nie widać. 

Dlaczego właśnie Ty masz zostać vopiekunem?:
Jestem ogarniety, nie zachowuje się jak dziecko, myślę, że mam doswiadczenie. 

Dlaczego postanowiłeś napisać tutaj podanie?:
Ponieważ myślę, że zdołam podołać tej pracy. I na pewno się nikt na mnie nie zawiedzie. 

Czy masz doświadczenie jako vopiekun?:
Mam, jak już wyżej napisałem bylem zastępcą ordynatora. 

Czy wiesz, co należy do obowiązków vopiekuna?:
Tak

Jaki masz staż w pracy recepcjonistów (ranga)?:
Młodszy recepcjonista

Czy masz konflikty z opiekunem?:
Nie

Czy masz jakieś propozycje do pracy recepcjonisty?:
Niestety nie ale będę nad tym z pewnością myśleć przez ten tydzien nieobecności. 

Dodatkowe uwagi (można wpisać "brak"):
 Życzę innym aby dobrze im poszlo i mysle, że dasz mi szanse. Jeśli są jakies błedy to bardzo przepraszam, ale pisze to z telefonu no wiec wiecie jakie to jest trudne. 
najpierw jest eee rozdrażnienie lekkie potem jest irytacja później wkurzenie a na koniec wkurwienie ~Adex 2k19
  Odpowiedz
«Podanie na vOpiekuna Recepcjonistów»

Nick: _GreenJoy
Imię: Oskar

Coś o sobie (min. 6 zdań): Cześć! Jestem Oskar i mam 12 lat. Chodzę do szóstej klasy szkoły podstawowej w województwie mazowieckim, a dokładniej blisko Warszawy (kilkadziesiąt kilometrów). Jestem osobą miłą i otwartą na nowe znajomości. Mam dwóch przyjaciół, z którymi lubię się pośmiać, ale jak przyjdzie co do czego to starają się pomóc mi jak najbardziej. Moim zainteresowaniem jest głównie sport. Co drugi dzień chodzę na treningi piłki nożnej bądź siatkówki. W każdą sobotę gram mecze ligowe piłki nożnej i głównie w ten sport wkładam moje całe serce Smile.  Drugim, pobocznym zainteresowaniem jest muzyka. Codziennie przesiaduję godzinami na serwerowym plug.dj bądź YouTub-ie słuchając muzyki, która mi się podoba. Do września poprzedniego roku grałem także na gitarze, lecz pan, który uczył mnie grać był za przeproszeniem chamem, ponieważ tak o wywalił mnie z lekcji grania. Gitara leży w moim pokoju zakurzona więc prawdopodobnie wrócę do grania Tongue. W szkole mam dobre oceny, jestem piątkowym uczniem(co mówią moje świadectwa). Od czwartej klasy mam  średnią powyżej 5.0. Na granie spędzam dziennie od 2 do 8 godzin. Moim rekordem grania jest 12 godzin!! Możliwe, że niedługo będę miał nieobecność, ponieważ w mojej szkole są teraz strajki oraz egzaminy, a nie ma co siedzieć w domu. Zawsze lepiej wyjechać gdzieś na wieś i polatać po dworze Tongue. Jestem osobą, która lubi sobie pożartować, ale jeżeli potrzeba to jestem spokojny. Umiem bardzo szybko pisać na klawiaturze, a moją ortografię oceniam na 9/10. Mam nadzieję, że wątek ładnie napisałem ponieważ uczyłem się od najlepszych (@KoteX). Mam o sobie jedną ciekawostkę, a mianowicie to, że ja nigdy nie byłem za granicą.
Dlaczego właśnie Ty masz zostać vopiekunem?: Jestem osobą ogarniętą (Jak na swój wiek), miłą, przyjacielską, sprawiedliwą, poważną (jeśli trzeba), lojalną, wierną, szczerąwytrwałą, aktywną na serwerze, oraz wiem jak wygląda praca vOpiekunem. Umiem pisać nawet ładne wątki. Jestem: vWlascicielem 4YOU, Wlascicielem PRY, vWlascicielem NESCO, egzaminatorem w PG, oraz Inspektorem naszego kiosku.
Dlaczego postanowiłeś napisać tutaj podanie?: Chciałem napisać tutaj podanie, ponieważ bardzo długo czekałem na tą rekrutację i lubię być na wysokich rangach, pomagać, pisać wątki itp.

Czy masz doświadczenie jako vopiekun?: Jakieś tam mam...
Czy wiesz, co należy do obowiązków vopiekuna?: Tak wiem.
Jaki masz staż w pracy recepcjonistów (ranga)?: Niestety krótko (O.P), ale długo nie mogliśmy się dogadać co do rekrutacji, a poszła mi ona chyba dobrze. 

Czy masz konflikty z opiekunem?: Nie, wręcz przeciwnie, stosunki z Opiekunem mam dobre.
Czy masz jakieś propozycje do pracy recepcjonisty?: Mam parę, ale mogę je zdradzić na pw opiekunowi bądź na || etapie(Jeżeli się dostanę)
Dodatkowe uwagi (można wpisać "brak"): Wiem, że mam za mało lat, ale jestem ogarnięty jak na mój wiek.
(Tak lubię kolorowe wątki) XD

[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości