Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [hajju1]
1. Nick: hajju1
2. Data otrzymania bana: wspomniałem we wczesniejszym wniosku
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: wcześniej wypisane
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: wcześniej wypisane
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: Jakieś losowe budowle, czy DRZWI i jakieś również losowe bloki na tym na tym penisie sitroxa to jakiś niby wytrysk? Nie miałem zamiaru podczas budowy tego czegoś, żeby zrobić tu jakiś podtekst erotyczny, a zrobić screena całej tej sytuacji. Nie miałem dużo bloków przy sobie, które nie są mi potrzebne, więc użyłem zbudowanych przez innych osób struktur. Sam fakt, że buduję się na penisie zauważyłem, gdy dopiero z niego zeskoczyłem. Wcześniej również próbowałem jeszcze na ruinach domu asasynka się zbudować, no ale potem zobaczyłem wierzę z cobla, która potem okazała się członkiem. Proszę o wyrozumienie, nie miałem zamiaru nikogo obrazić.
Następnym razem patrz co budujesz, bana masz nie tylko za wytrysk, ale także za zgrifowanie kopalni. Reszta wyjaśniona w wczesniejszym odwołaniu. Następne bezsensowne odwołanie będzie skutkowało ostrzeżeniem!

[Obrazek: sKHaOJT.png]
Przykro nam lecz twoje odwołanie zostało odrzucone

Administracja EasyLife
[Obrazek: JjP2dG6.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości