Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie lekarza

OSTRZEŻENIE LEKARZA

@bukeke2006 - 1/3
Powód: wykorzystywanie swoich permisji do niewłaściwych celów

(tepanie gracza /tpohere, gdy sobie tego nie życzył)

W międzyczasie dostałam również skargi, że nie leczysz podczas epidemii tylko bawisz się w rp z innym graczem. Nie wiem na ile jest to prawdą, więc ostrzeżenie dostajesz tylko za "bawienie się" komendą. Żeby mi się to nie powtórzyło.

|Ostrzeżenie przy dobrym sprawowaniu zniknie 29.04.2019.|

[Obrazek: SH5fFPJ.png]
ulalala
[Obrazek: WnRBcxn.png]
[Obrazek: BLvvLaM.png]
"Jakie to cudowne uczucie wygrać życie" - Cammir
Niedostępny
Bawiłem się w rp, prawda. Parę minut przed epidemią musiałem mieć afk, a że gracze nie myslą że sie bawie nadal a nie że mam afk to nic nie poradzę.
Co do "bawienia się komendą" tepnalem gracza do siebie i nic nie mówil że sobie nie życzy.
Gdybym mu perma dała, za to że napisal że się podnieciłam to bym suka była~@kala15
(04-15-2019, 13:37)bukeke2006 napisał(a): Bawiłem się w rp, prawda. Parę minut przed epidemią musiałem mieć afk, a że gracze nie myslą że sie bawie nadal a nie że mam afk to nic nie poradzę.
Co do "bawienia się komendą" tepnalem gracza do siebie i nic nie mówil że sobie nie życzy.

A mnie na zebraniu xD
Aj lof cytryny
słabiutko
Heart Tiramisu to orgazm dla podniebienia~~Masełkooo 2k19 Heart 
Chętnie pomogę każdemu!
Można dawać rep +/-
(04-15-2019, 16:14)Cytryn8Games napisał(a):
(04-15-2019, 13:37)bukeke2006 napisał(a): Bawiłem się w rp, prawda. Parę minut przed epidemią musiałem mieć afk, a że gracze nie myslą że sie bawie nadal a nie że mam afk to nic nie poradzę.

A mnie na zebraniu xD

Bo biegałeś po sali i przeszkadzaleś to cie tepnąlem na twoje miejsce lol
Gdybym mu perma dała, za to że napisal że się podnieciłam to bym suka była~@kala15
Na krzyż z nim!
Kiedyś to było
(04-15-2019, 22:15)bukeke2006 napisał(a):
(04-15-2019, 16:14)Cytryn8Games napisał(a):

A mnie na zebraniu xD

Bo biegałeś po sali i przeszkadzaleś to cie tepnąlem na twoje miejsce lol

No i??
Aj lof cytryny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości