Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [AixerQ15]
1. Nick: ShederVN
2. Nick gracza oskarżanego: AixerQ15
3. Czas zdarzenia: 12:45
4. Opis zdarzenia: Około godziny 10 gracz o nicku AixerQ15 (sąsiad, dosłownie 2 działki ode mnie) poprosił mnie czy bym pomógł mu zbudować dom - oczywiście się zgodziłem bo ostatnio gracze przeze mnie stracili do mnie zaufanie i próbuje to odbudować. o jakiejś 11 godzinie skończyłem mu pomagać. Jakieś 10 minut po tym napisał do mnie czy bym tepnął do niego tepnąłem i znalazłem się w netherze, zaczął mnie bić i uciekłem perłami mu. Potem zaczął kłamać że uciekłem fly chociaż tak nie było. ok. Godz. 12:35 wrócił na serwer napisałem że nie ufać mu, że zabija itp. A on napisał że to troll, a moja odpowiedź była taka "ja ci takiego trolla zrobie że nikt ci nie zaufa"
Po czym odpisał mi, że zabije mnie na huzuni na maxa. Mam nadzieje że to są wystarczające dowody na to żeby dostał bana (mam ss w linku poniżej) 
5. Dowody(SSY/Film): https://imgur.com/a/dFBNerj
  Odpowiedz
@SeKu widzę byłeś wtedy na serwerze, mógłbyś wyjaśnić tą sprawe z AixerQ15?

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Zajmę się tym
[Obrazek: zJdE0C0.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości