Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ PG - Kawiarnia ] Rekrutacja na kierownika dostawców

Rekrutacja 
na kierownika dostawców

↓  Wzór  ↓ 

Nick →
Imię →
Wiek →
Od kiedy grasz na serwerze? →
Coś o sobie [MIN. 4 ZDANIA!] →
Dlaczego akurat ty masz zostać przyjęty? →
Ile czasu możesz poświęcić na dostawy do kawiarni? →
Posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3? → 
Czy wiesz o tym ze opiekun może odrzucić podanie, bez podania powodu? [TAK/TAK] 
Coś od siebie [MOŻNA NA TYM ZAPUNKTOWAĆ] →
Czy potrafisz tak zapanować nad kadrą, żeby nie weszła ci na głowę? 
Czy jesteś opanowany? 

↓  WYMAGANIA  

- Posiadanie 13 lat

- Posiadanie TeamSpeak3

- Posiadanie sprawnego mikrofonu

- Reputacja nie może być na minusie!

- Dobra aktywność na serwerze

PODANIA PISZEMY W ODPOWIEDZI DO TEGO WĄTKU!
KOMENTARZE INNE NIŻ PODANIA, BĘDĄ USUWANE
● RIP
● @maniaczeq
●  01-15-2018 17.05.2019

Niedostępny
Nick → kuba22325z
Imię → Jakub
Wiek → 11
Od kiedy grasz na serwerze? → od 1-3 mies
Coś o sobie [MIN. 4 ZDANIA!] →  Mam na imię Jakub mam 11 lat. Lubię grać w gry komputerowe i piłkę nożną. Mam kanał na YouTube z 235/236 subami.  Umiem pracować w zespole i jestem ogarnięty  
Dlaczego akurat ty masz zostać przyjęty? →→ Dlatego bo jestem miły kulturalny pomocny
Ile czasu możesz poświęcić na dostawy do kawiarni? → 1-4h
Posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3? →  tak tak
Czy wiesz o tym ze opiekun może odrzucić podanie, bez podania powodu? [TAK/TAK] →
Coś od siebie [MOŻNA NA TYM ZAPUNKTOWAĆ] → Chicałbym żeby firma (kawiarenka) stała się lepsza  
Czy potrafisz tak zapanować nad kadrą, żeby nie weszła ci na głowę? → tak
Czy jesteś opanowany? → tak
Toficzkowy napisał 04-25-2019, 17:32:
Uzupełnij punkt z "Posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3? → " bo masz puste

Nick → Avioo
Imię → Mateusz
Wiek → 13
Od kiedy grasz na serwerze? → Od czerwca 2017r.
Coś o sobie [MIN. 4 ZDANIA!] → Siema jestem Mateusz mam 13 lat i pochodzę  woj. Mazowieckiego a dokładniej z Warszawy gdzie mieszkam do dziś. Jestem osobą miłą, cierpliwą, lecz czasem nerwową. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, pisać na messengerze, oraz lubię rozwijać swoje zainteresowania jaką jest kultura Azjatycka. Oprócz gry w Minecraft'a lubię pogrywać w CS:GO, Business Tour i Euro Truck Simulator 2. W przyszłości planuję kierunek medycyny bądź językowy.
Dlaczego akurat ty masz zostać przyjęty? →→ Ponieważ nie jestem głupkiem, jestem w miarę rozpoznawalny, umiem zarządzać oraz jestem aktywny na serwerze.
Ile czasu możesz poświęcić na dostawy do kawiarni? → Zależy od materiału jaki w danym dniu będzie potrzebny. Przewiduję mniej więcej
1-2h.
Posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3? → Tak, posiadam.
Czy wiesz o tym ze opiekun może odrzucić podanie, bez podania powodu? [TAK/TAK] → Tak, niestety xD
Coś od siebie [MOŻNA NA TYM ZAPUNKTOWAĆ] → Nie, nie mam
Czy potrafisz tak zapanować nad kadrą, żeby nie weszła ci na głowę? → Tak, posada v-premiera mówi sama za siebie.
Czy jesteś opanowany? → Zależy od sytuacji, ale raczej tak.

[Obrazek: EJ3zKH8.png]
@pawel55 to taka typowa kobieta ~@kala15 2k19
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
● RIP
● @maniaczeq
●  01-15-2018 17.05.2019

Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości