Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] Zmienienie oddawanie kasy za sprzedaż domów lub mieszkań
Nazwa: Zmienienie oddawanie kasy za sprzedaż domów/mieszkań 
Opis: Zmienienie z 30% na 100% oddawanie pieniędzy za sprzedaż domów lub mieszkań.
Przydatność: Ogromna
Co wniosłaby ta sugestia: To, że jeżeli ktoś się rozmyślił nad domem który kupił i chce je sprzedać to dostaje tylko np. 30k, a za sam dom zapłacił aż 100k. 
Często jest tak , że ktoś się rozmyśla. Moim zdaniem powinno oddawać całość pieniędzy, lub przynajmniej 90%.
Racuchy 
Jak kupujesz mieszkanie to na własną odpowiedzialność i nie może dojść do sytuacji że się rozmyśliłeś. W realnym życiu jak kupisz mieszkanie dla rodziny to też się rozmyślisz? Owszem możesz tak zrobić ale zysk będzie mniejszy bo w innym przypadku to gospodarka na tym cierpi.
[Obrazek: zJdE0C0.png]
Administracja wyższa chyba zna moje zdanie na ten temat. Niech gracze sie wypowiedzą.
(04-16-2019, 00:08)SeKu napisał(a): Jak kupujesz mieszkanie to na własną odpowiedzialność i nie może dojść do sytuacji że się rozmyśliłeś. W realnym życiu jak kupisz mieszkanie dla rodziny to też się rozmyślisz? Owszem możesz tak zrobić ale zysk będzie mniejszy bo w innym przypadku to gospodarka na tym cierpi.

Nic nie poradzę , że ja i inni gracze się po 1 dniu rozmyślają  i radzę dodać na warp dzialki2 info, bo jak klikam na tabliczke to pisze , że koszt dzialki to 140k , ale nie pisze, że oddaje
70k (już testowałem i stracilem 70k)
Racuchy 
(04-16-2019, 00:13)nil8932 napisał(a):
(04-16-2019, 00:08)SeKu napisał(a): Jak kupujesz mieszkanie to na własną odpowiedzialność i nie może dojść do sytuacji że się rozmyśliłeś. W realnym życiu jak kupisz mieszkanie dla rodziny to też się rozmyślisz? Owszem możesz tak zrobić ale zysk będzie mniejszy bo w innym przypadku to gospodarka na tym cierpi.

Nic nie poradzę , że ja i inni gracze się po 1 dniu rozmyślają  i radzę dodać na warp dzialki2 info, bo jak klikam na tabliczke to pisze , że koszt dzialki to 140k , ale nie pisze, że oddaje

No właśnie w tym problem xD rozmyślasz się to płacisz za to cene bo to twoja wina
[Obrazek: zJdE0C0.png]
Masno ni
(04-16-2019, 00:16)SeKu napisał(a):
(04-16-2019, 00:13)nil8932 napisał(a):

No właśnie w tym problem xD rozmyślasz się to płacisz za to cene bo to twoja wina
Zobaczmy wypowiedz graczy na ten temat :d
Racuchy 
Zmienione na 50%
[Obrazek: EZs4vpJ.gif]
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: EZs4vpJ.gif]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości