Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
.....
Generalnie to nie muszę generować nowego ip macie tak masne fest zabezpieczenia na tym forum że wystarczy się tylko wylogowac xd. A co do ub szkoda mi kasy na Adexa wlasciwie to o bana  sam się musiałem was prosić . Nikogo nawet nie obrażam wyrażam swoją opinię na temat technika Smile
Możesz napisać do kkionmena żeby dorobił zabezpieczenia Wink
[Obrazek: EZs4vpJ.gif]
(04-16-2019, 00:49)xxdamixx napisał(a): Możesz napisać do kkionmena żeby dorobił zabezpieczenia Wink
Powiem tak zależy mi na tym jak na wczorajszej kolacji Wink
Hej kacna <3
[Obrazek: WiHlNS2.png]
No najwidoczniej zależy ci skoro cały czas siedzisz na forum
Musisz tęsknić za El bo non stop jesteś na forum
(04-16-2019, 00:56)xxdamixx napisał(a): Musisz tęsknić za El bo non stop jesteś na forum
A no widzisz nudzi mi się to czymś muszę się zająć.Za tobą najbardziej tęsknie <3

(04-16-2019, 00:54)MichallPL napisał(a): Hej kacna <3

<3 <3 <3
Śmieszne jest to ze tak bardzo chciałeś opuścić El, prosiłeś o bana a i tak tu wracasz, jeżeli chcesz wrócić to po prostu napisz, zastanów się czy chcesz odejść czy wrócić czy chcesz być tylko obserwatorem, aktualnie wychodzi na to, że chcesz wrócić bo piszesz te swoje wątki na forum.
Nie zależy ci zeby tu grac wiec po co tworzysz mk na forum
@kala15 zakazała wstawić sygnature :p
Widać admin którzy dostali degrady, bany to zachowują się jak dzieci i mają ostry ból dupy. Po cholerę tu wracasz.
Heart Tiramisu to orgazm dla podniebienia~~Masełkooo 2k19 Heart 
Chętnie pomogę każdemu!
Można dawać rep +/-

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości