Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga Derkain51
1. Nick; Dustus
2. Nick gracza oskarżanego: Derkain51
3. Czas zdarzenia; 14;18, 17.04.2019
4. Opis zdarzenia: Nowi gracze chcieli dokumenty z urzędu i było z 3 urzędników, z czego 1 rekrutował, 2 miał afk, a trzeci  nic i był normalnie online na serwerze. Nazywa się to lenistwo po prostu. Na dole dam ss że byli na serwerze i zdjęcie z whois że nie miał afk. Proszę o wymiar kary. Chciałbym dodać ze dopiero teraz MrCaprichosa zszedł z afk i jako jedyny w urzędzie zaczął pracować. Nawet Avioo wołał urzędników do urzędu lecz nikt nie reagował. A gracze to już dość mieli
5. Dowody(SSY/Film):
https://imgur.com/a/9fBEdcJ
Trzeba dążyć do celu, ja np. do niczego [; ~Dustus
  Odpowiedz
poszedłem zrobić se herbate i poźniej grałem na konsoli w inną gre i to sie nazwya lenistwo? zapomniałem wpisać afk.
Lubie Prowokować @Dustus
  Odpowiedz
(04-17-2019, 15:30)Grubsky napisał(a): poszedłem zrobić se herbate i poźniej grałem na konsoli w inną gre i to sie nazwya lenistwo? zapomniałem wpisać afk.

Następnym razem wpisuj /afk

Proszę zamknąć
Trzeba dążyć do celu, ja np. do niczego [; ~Dustus
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości