Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena mojej pierwszej grafiki
Witam prosiłbym o ocenienie mojej grafiki. Nie robiłem z poradnika.

https://imgur.com/iLabymp
[Obrazek: giphy.gif]
  Odpowiedz
1) Używaj różnych czcionek

2) Staraj się robić lepsze napisy i nie przekręcaj tych napisów w jedną stronę, bo dużo osób tak robi 

3) Staraj się też robić lepsze tła i dodawaj więcej efektów, najlepiej pobierz se jakieś paczki do PhotoShopa, bo chyba robiłeś to w PhotoShopie

Ale jak na pierwszy raz, to jest nawet nawet Smile

[Obrazek: 1FjTv7b.png]
  Odpowiedz
- używaj czcionek
- używaj paczek
- pooglądaj poradniki bo tylko napis dałeś i tyle
  Odpowiedz
spoko, ale:
-dodaj lepsze tło,
-dodaj więcej efektów (na yt jest pełno zajebistych paczek)
-dodaj lepszą czcionke

Odpowiedz
pozdro, nie robiłem ani w photoshopie ani w gimpie i nie w paincie. Smile jak ktoś zgadnie gdzie to szanuje
  Odpowiedz
(04-17-2019, 19:39)krytyYT napisał(a): pozdro, nie robiłem ani w photoshopie ani w gimpie i nie w paincie. Smile jak ktoś zgadnie gdzie to szanuje

Na necie xD

[Obrazek: 1FjTv7b.png]
  Odpowiedz
(04-17-2019, 19:42)Patryczek118 napisał(a):
(04-17-2019, 19:39)krytyYT napisał(a): pozdro, nie robiłem ani w photoshopie ani w gimpie i nie w paincie. Smile jak ktoś zgadnie gdzie to szanuje

Na necie xD

hmm, tylko gdzie
  Odpowiedz
(04-17-2019, 19:42)krytyYT napisał(a):
(04-17-2019, 19:42)Patryczek118 napisał(a):

Na necie xD

hmm, tylko gdzie

Paint 3D xD

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości