Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cenne Informacje dla Policjantów
#1
1. Jeżeli Gracz nie zgłasza kradzieży, policjant na kradzież nie reaguje.

2. Gracz, który pod /whois ma czas przegrany do 2 godzin, to jest nowy i nie świadomy gracz, i nie podlega taryfikatorowi oprócz obraz.

3. Gracz może posiadać narkotyk w ramce, ponieważ nie używa go ani do handlu, ani do własnego użytku.

4. Za umyślne posiadanie, handel narkotykami przez policjanta/ kadeta jest w najlepszym wypadku ostrzeżenie! wyjątkiem jest np. potwierdzenie sprzedaży narkotyku w sklepie, przez osobę która dany narkotyk sprzedaje, np. kupno przez tabliczkę, sprawdzenie, zrobienie ss i wyrzucenie do kosza. (nie jest to konieczne, aby wystawić komuś mandat za handel narotykami w sklepie) 

5. Jeżeli policjant widzi na socialspy ,że ktoś proponuje sprzedaż narkotyków komuś na msg, to nie reaguje na to. Wyjątkiem jest sytuacja w ,której gracz sam zgłasza ,że ktoś proponuje mu sprzedaż narkotyków, lub jeżeli dana osoba proponuje sprzedaż narkotyków większości graczy obecnie grających na serwerze.


6. Jeżeli policjant zauważy gracza ,który posiada mk, to nie banuje go od razu tylko pyta się dlaczego je posiada, jeżeli odpowiedź będzie zadowalająca, to informuję ,że ma zgłosić to mk na forum i ma zakaz korzystania z tego mk, do czasu jego założenia przez moderatorów. 


7. Zakazuje się podawania wewnątrz policyjnych informacji (to co mówimy na zebraniu, zostaje na zebraniu itp.)

8. Zakazuje się używania pojazdu policyjnego do celów prywatnych oraz do wożenia w nich graczy. 

9. Policjant, w przypadku kiedy dostanie bana za coś, co zrobił słusznego (nawet na multikoncie) może zostać nawet zdegradowany z czarną listą BMA włącznie! 

10. Policjant po złożeniu rezygnacji, ma 24h na ew. rozmyślenie się i powrót, po tym czasie powrót tylko przez podanie. 

11. Dowodów w niedziele nie sprawdzamy. 
#2
27.06.19r. - Dodanie punktu 7 i 8.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości