Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyniki Konkursu o 40.000PLN
Music 
Witajcie! Wyniki konkursu pojawiają się teraz, a do losowania wytypowałem 4 osoby.
Są to:
@Krzys16

Według losowania wygrał:

Gratuluję i proszę zgłosić się do mnie po nagrodę.
Brak
Zrobiłeś niezgodnie z przepisami. Napisałeś w wątku, że wyniki będą Wieczorek

wieczorem*
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]

"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
Gratulacje! Big Grin

Przynajmniej doszedłem do losowanka hah xd
(05-04-2019, 08:45)Risky2405 napisał(a): Zrobiłeś niezgodnie z przepisami. Napisałeś w wątku, że wyniki będą Wieczorek

wieczorem*

Jakbyś nie wiedział kolego, to wyniki są rano, bo ludzie nabijali posty niewnoszące nic do konkursu
Brak
(05-04-2019, 10:52)KQBA napisał(a):
(05-04-2019, 08:45)Risky2405 napisał(a): Zrobiłeś niezgodnie z przepisami. Napisałeś w wątku, że wyniki będą Wieczorek

wieczorem*

Jakbyś nie wiedział kolego, to wyniki są rano, bo ludzie nabijali posty niewnoszące nic do konkursu

Masz tutaj cytat z wątku o konkurs
"Wyniki pojawią się jutro wieczorem oraz, jak udział w konkursie weźmie conajmniej 12 osób. Dziękuję!"
I proszę Cię, nie wmawiaj mi, że jest napisane, że wyniki rano, bo czarno na białym (nie, pomarańczowo na białym) widać, że wieczorem, więc...
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]

"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
Niestety ale nie wygrałem. Jest mi bardzo smutno. Idę się powiesić na nitce w kiblu. XD

Żartuje, miło się konkurowało. Bardzo się ciesze, że doszedłem do losowania. Gratuluje @Szpiegowsky
Dziękować
[Obrazek: giphy.gif]PLUG DJ EL2 - @Adex to jak bodyguard, na tej dysce to stoi i patrzy. 

(05-04-2019, 10:57)Risky2405 napisał(a):
(05-04-2019, 10:52)KQBA napisał(a):

wieczorem*

Masz tutaj cytat z wątku o konkurs
"Wyniki pojawią się jutro wieczorem oraz, jak udział w konkursie weźmie conajmniej 12 osób. Dziękuję!"
I proszę Cię, nie wmawiaj mi, że jest napisane, że wyniki rano, bo czarno na białym (nie, pomarańczowo na białym) widać, że wieczorem, więc...

Nie będę się z tobą kłócił, ale wyniki pojawiły się wcześniej, bo ludzie pisali posty, nie biorące udziału w konkursie. Zamknijcie wątek.
Brak
Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl
[Obrazek: JjP2dG6.png]
@kala15 ma na mnie focha, bo jej kupiłem vipa za 30 zł :c

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości