Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EN] Chwilowe zawieszenie działalności.

Easy News - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

W dniu 05.05.2019r. zawieszam działalność redakcji Easy News do dnia 26.05.2019r.

Powód: Muszę zająć się największą firmą na serwerze - PG przez ok. 3 tygodnie do czasu powrotu właściciela, nie jest to łatwe zadanie, w którym tylko nieliczni starają się mi pomóc. Oprócz tego jestem ordynatorką i moim priorytetem jest zajęcie się kadrą lekarską, do której trwa nabór - co wiąże się z większą ilością obowiązków (nie wspominając już, że zastępca jest na nieobecności).
Oprócz spraw serwerowych, to jak wiadomo zbliża się koniec roku i chciałabym poświęcić więcej czasu na inwestowanie w życie realne i w swoją przyszłość.

Gazetkę serwerową średnio tworzy się 5h (oczywiście jeśli się sprężę to 4h). W między czasie dostałam taki ogrom zleceń, że nie jestem w stanie pogodzić kadry, gazetki, pg, obowiązków szkolnych, swoich hobby, projektów zupełnie sama (na co się zapowiada widząc, że tylko 1 osoba z 5 wykonała o co prosiłam [PG])

Utrzymanie PG oraz kadry lekarskiej w dobrym stanie jest dla mnie ważniejsze, niż prowadzenie własnej firmy. Nienawidzę zawodzić ludzi, a napewno nie tych, którzy na mnie liczą, szanują i ufają.

Co z reklamami?
Serdecznie przepraszam wszystkich klientów EN, za 2 tygodniowe opóźnienie w reklamach, które wykupiliście.

Doskonale pamiętam ile osób zakupiło u mnie jaki pakiet. Jeśli ktoś nie chce poczekać na numer, który ukaże się 26 maja, mogę jak najbardziej zwrócić pieniądze - proszę się zgłosić na pv. Jeśli poczekacie, w ramach wynagrodzenia za opóźnienie przysługuje wam 1 darmowa reklama.

Psst. @_GreenJoy - mimo braku gazetki dostaniesz swoje wynagrodzenie.
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
nom wsumie
  Odpowiedz
Szkoda, powodzenia z PG Wink
[Obrazek: JjP2dG6.png]
  Odpowiedz
Mi nie przeszkadza moze byc i za 2 tyg gazetka, byle by była Wink
[Obrazek: 7N7Fe4I.png]
[Obrazek: EnzDwlY.png]
  Odpowiedz
rozumiemy, ja też nie miałbym czasu na tyle rzeczy na raz.
  Odpowiedz
Powodzenia P. S Jeśli coś bedzie nie tak to ja z chęcią coś pomoge w kadrze lekarskiej.
Aj lof cytryny
  Odpowiedz
A dziś będzie gazeta?
Co je cwaniak , co tu zbudować skuksie @Romet 2k19

Sto lat stara dupo @Adex 2k19

Idź matki pilnuj @zlotowkania 2k19
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości