Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Skrypt] Nadawanie budowniczego oraz legendy
1. Nick na serwerze: maniaczeq

2. Na jakich wersjach działa Twój skrypt bądź plugin: Wszystkie wersje bo to Skrypt (Testowałem na 1.12.2)

3. Plugin czy skrypt: Skrypt

4. Czy Twój skrypt/plugin potrzebuje innego pluginu do działania? (jeśli tak, napisz jakiego): permissionsex, essentials, vault, skript

5. Opisz szczegółowo działanie Twojego pluginu/skryptu: Skrypt do nadawanie Budowniczego tak jak Lekarza, Urzednika czy Policjanta. Skrypt na dawanie legendy tak jak Lekarz/Policjant/Urzednik

na legendzie daje wszystko co ma legenda czyli 250k, nick, ranga
tak samo budowniczy ranga, nick

6. Czy potwierdzasz że jest to projekt Twojego autorstwa i masz do niego pełne prawa?: Oczywiście ale każdy może zrobić identyczny skrypt ;(

7. Czy wyrażasz zgodę na dodanie Twojego pluginu/skryptu do serwera EasyLife? Tak

8. Link do kodu skryptu/pluginu na https://pastebin.com/https://code.skript.pl/egTuYVWB

9. Link do pobrania gotowego skryptu/pluginu w rozszerzeniu .jar bądź .sk: klik

Pisałem to 1 minute lub mniej xD

Przyda sie żeby nie czekać aż budowniczy dostanie nick albo legenda

Skrypt naprawiony 
Dodałem legende na 90 dni 
Naprawiłem pewien błąd
rip
  Odpowiedz
Zmien na /legenda nick i /budowniczy nick
[Obrazek: 7N7Fe4I.png]
[Obrazek: EnzDwlY.png]
  Odpowiedz
(05-06-2019, 15:04)maxi napisał(a): Zmien na /legenda nick i /budowniczy nick

jest takie coś jak aliases Smile
rip
  Odpowiedz
Popraw komende przy legendzie bo na el jest komenda /money give nick kwota
  Odpowiedz
(05-06-2019, 15:31)maxi napisał(a): Popraw komende przy legendzie bo na el jest komenda /money give nick kwota

Raczej eco give tez powinno zadziałać
[Obrazek: PHRetPd.png]
  Odpowiedz
Praktycznie skrypt jest dobrze napisany lecz lepiej by było jak byś zamiast [<text>] dał [<offlineplayer>]. Dlaczego? Jak jest samo [<text>] to ktoś z administracji napisze wymyślony nick i tak jak by ranga się nada. A jak będzie [<offlineplayer>] to ranga się nada gdy gracz będzie na serwerze. Mały błąd lecz dużo może zmienić Smile

EDIT:
Jeszcze zamiast "eco" to daj "money" ponieważ el2 chyba tego używa Smile
  Odpowiedz
(05-15-2019, 17:31)Wicu napisał(a): Praktycznie skrypt jest dobrze napisany lecz lepiej by było jak byś zamiast [<text>] dał [<offlineplayer>]. Dlaczego? Jak jest samo [<text>] to ktoś z administracji napisze wymyślony nick i tak jak by ranga się nada. A jak będzie [<offlineplayer>] to ranga się nada gdy gracz będzie na serwerze. Mały błąd lecz dużo może zmienić Smile

EDIT:

Dzięki, za ocenę. Uczyłem się głównie na [<text>] ale widze że lepiej [<offlineplayer>]

Z skryptami zacząłem około miesiąc temu wiele nie umiem bo robię do sporadycznie ale chcę zacząć bardziej na poważnie
rip
  Odpowiedz
(05-15-2019, 20:28)maniaczeq napisał(a):
(05-15-2019, 17:31)Wicu napisał(a): Praktycznie skrypt jest dobrze napisany lecz lepiej by było jak byś zamiast [<text>] dał [<offlineplayer>]. Dlaczego? Jak jest samo [<text>] to ktoś z administracji napisze wymyślony nick i tak jak by ranga się nada. A jak będzie [<offlineplayer>] to ranga się nada gdy gracz będzie na serwerze. Mały błąd lecz dużo może zmienić Smile

EDIT:

Dzięki, za ocenę. Uczyłem się głównie na [<text>] ale widze że lepiej [<offlineplayer>]

Z skryptami zacząłem około miesiąc temu wiele nie umiem bo robię do sporadycznie ale chcę zacząć bardziej na poważnie

No jak uczysz się od ok. miesiąca to nawet dobrze zaczynasz :Smile ja się już na tym znam dosyć długo bo od 2017 lecz w tedy moje skrypty wyglądały tragicznie :Smile
  Odpowiedz
Jakbyś dodal rowniez zabieranie legendy bylo by git Big Grin
  Odpowiedz
(05-18-2019, 17:25)maxi napisał(a): Jakbyś dodal rowniez zabieranie legendy bylo by git Big Grin

Nie zrobie nic już, ponieważ mam perma
rip
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości