Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[MCAR] Podanie na Sprzedawce
Sprzedawca:
1. Imię: Szymon

2. Wiek: 18 lat 
3. Nick: Lordix 
4. Dlaczego ty?: Bardzo dobrze umiem odgrywać RP. Jestem aktywny, stanowczy, odpowiedzialny umiem rozmawiać z ludźmi jak trzeba.
5. Wymień swoje zalety i wady:   zalety:pomocny, przyjacielski, wady: Czasami Leniwy, i nerwowy (rzadko się zdarza, panuje nad tym).
6. Coś o sobie (min. 5 zdań): Nazywam się Szymon. Mam 18 lat, uczę się tylko zaocznie same (weekendy ale nie zawsze). Moim hobby jest Informatyka i Sztuki walki. Słucham różnych piosenek zazwyczaj tylko RAP, lecz czasami jak wpadnie inny fajny utwór w ucho to też go słucham.  Jeśli chodzi o mój charakter to jestem miłym chłopkiem na co dzień, czasami potrafię być wredny i niemiły ale to tylko jak mam zły dzień. 
7. Czy posiadasz TeamSpeak 3, oraz sprawny mikrofon?: Tak posiadam TeamSpeak 3 również sprawy Mikrofon.
8. Twoja ortografia (--/10): 8/10
Logika Taktyka zabija Przeciwnika
Na tak Big Grin!
Heart
Na TAK

P S Powodzenia Smile
Podanie zaakceptowane

Zgłoś się do @matin (Matinowski) albo @kapsel0077 (Kapsel007) w celu rekrutacji głosowej
[Obrazek: L3TcJrk.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości