Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje. (VER) etc..itp.. 2019-05-09
Do VER:
Witam, chciałbym powiedzieć przede wszystkim do jednej osoby z "VER" która ostatnio pisała wątek na naszym forum, wiem że jesteś byłym graczem EL, bo gdybyś nie był to byś nawet nie pisał tego wątku, ale piszę ten wątek aby poinformować Was że nikt z naszej administracji nie reklamuje EL na żadnych innych serwerach (przynajmniej ja o tym nic nie wiem) a gdyby tak było to raczej bym się o tym dowiedział, to jest pierwsza kwestia, druga kwestia chwalisz się że "macie szpiega" to tak tylko powiem Ci że ja dostaje średnio 5-10 wiadomości prywatnych ze screenami, oraz całymi wodospadami informacji, aż mi się czasami już tego czytać nie chce od anonimowych osób oraz stałych graczy EL, jeśli macie pretensje bo ktoś się reklamuje to zróbcie screeny i podeślijcie to jako skargę do administracji EL.
Bardzo ważna sprawa, musimy sobie coś wyjaśnić, ja nie odpowiadam i nie ponoszę odpowiedzialności za żadnego gracza EL, każdy ma swój rozum i niech myślą swoimi rozumami, za tych graczy odpowiadają ich rodzice, tylko i wyłącznie, ja mogę odpowiadać za serwer, ewentualnie za administracje, ale za graczy nie.

Do społeczności EL:
Dostaje od Was całą masę informacji o tym "stowarzyszeniu VER" ale szczerze Was proszę żebyście przestali mi o tym pisać bo to całe "stowarzyszenie" mnie po prostu
 nie obchodzi, nie ważne kto jest członkiem ver, szczerze mówiąc mam to gdzieś bo mam ważniejsze sprawy na głowię, ale prosiłbym społeczność EL o nie reklamowanie serwera na wszelkich innych serwisach, serwerach stronach itp (no chyba że jest to zalecana forma reklamy np: youtube, czy wydzielone specjalne wątki na forach pod reklamy serwerów), bo potem przychodzą ludzie z zewnątrz i mają ból dupy do mnie bo myślą że to ja za Was odpowiadam.

Prosiłbym wszystkich o nie sianie niepotrzebnych gównoburz na forum.
Z góry dziękuję.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
nie grałem tutaj, moi koledzy z VER powiedzieli bym napisał wątek a sami powiedzieli co mam w nim pisać
  Odpowiedz
Co to te ver bo nie w temacie. Chyba że to ta podroba
Heart Tiramisu to orgazm dla podniebienia~~Masełkooo 2k19 Heart 
Chętnie pomogę każdemu!
Można dawać rep +/-
  Odpowiedz
(05-09-2019, 07:34)Masełkooo napisał(a): Co to te ver bo nie w temacie. Chyba że to ta podroba

Jak się dobrze orientuje to w VER uczestnikiem jest KrytyYT (Nawet nie wiem kto to jest, ale wydaję mi się, że jest członkiem)
[Obrazek: 9rABz8r.png]
  Odpowiedz
wiadomość przed paru dni z logów naszego TeamSpek3. ip użytkownika: 83.26.232.xx <21:45:58> "Yuki <3": hej chłopaki Wbijaj na najlepszy w Polsce serwer Minecraaft i TeamSpeak3 -> EasyLife2.pl | EasyLife.gclan.pl
  Odpowiedz
(05-09-2019, 08:57)shedervn napisał(a):
(05-09-2019, 07:34)Masełkooo napisał(a): Co to te ver bo nie w temacie. Chyba że to ta podroba

Jak się dobrze orientuje to w VER uczestnikiem jest KrytyYT (Nawet nie wiem kto to jest, ale wydaję mi się, że jest członkiem)

On nie jest członkiem nie gadaj fałszywego info. 

Znam go bardzo dobrze i codziennie z nim pisze.
rip
  Odpowiedz
(05-09-2019, 08:57)shedervn napisał(a):

On nie jest członkiem mam liste wszystkich chyba członków

[Obrazek: b130e1b9fe108.png]
Ludzie Ewangelii daleko nieście imię Chrystusa 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości