Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - podanie [NICK]
1. Nick:chudi0080
2. Imię:Oliwier
3. Wiek:15
4. Ile już grasz na serwerze?:Około pół roku, pogrywałem wcześniej ale teraz zaczęłem więcej.
5. Czy byłeś kiedyś Karany/a banem/mutem? (Jeśli tak to za co):Nigdy raczej nie zdarzyło mi sie to, ale jak tak to nie pamiętam.
6. Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza:Tak znam zapoznałem się z nim.
7. Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonym?:Mikrofon mam cichy ale wszystko co potrzebne mam.
8. Ile czasu możesz poświęcic dla pracy lekarza (Od poniedziałku do piątku, oraz w weekend?):W tygodniu czyli (pn-pt około 1-2h) w weekend(3-5h)
9. Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań):No więc zaczynając staram się nie wpadać w konflikty z innymi.Nie należe do osób cichych, ale w szkole zachowanie mam bardzo dobre Big Grin .Czasami powiem coś bez przemyśenia tego.W pisaniu na czacie serwerowym wole spojrzeć na moje błędy ortograficzne(każdy je popełnia jestem tylko człowiekiem).
10. Czy dobrze będziesz sprawował się jako lekarza?:wyjdzie w praniu Tongue . Oczywiście bardzo bym się starał lubie pomagać ludziom i mam dośc spokor wolnego czasu.
11. Dlaczego akurat TY?:W tym przpadku nie licze sie tyl;ko ja ale rówież inni którzy się starają o tę range. Ależ oczywiście chciałbym posiadać na serwerze prace w której pomagam ludziom.
12. Czemu posada Lekarza a nie np. Urzędnika/Policjanta?Tongueosada lekarza bardziej odpowiada mojemu stylu.Rówież w prawdziwym życiu lubię pomagać innym.
Na tak Big Grin
Na wielkie nie
-nie grasz od połowy roku
                       R.I.P @_GreenJoy  29.05.2019    
,,Gdzie można kupić prawo jazdy?" ~ Sakkeru 2k19                    [Obrazek: giphy.gif]
Dobijemy 20 rep+ do końca wakacji?
(05-16-2019, 18:21)MrPacan napisał(a): Na wielkie nie

Jak nie gra jak gra
na nie
(05-16-2019, 19:56)zwirekPL napisał(a):
(05-16-2019, 18:21)MrPacan napisał(a): Na wielkie nie

Jak nie gra jak gra
Może gra ale nie ma CV
                       R.I.P @_GreenJoy  29.05.2019    
,,Gdzie można kupić prawo jazdy?" ~ Sakkeru 2k19                    [Obrazek: giphy.gif]
Dobijemy 20 rep+ do końca wakacji?
[Obrazek: l579Li8.png]
Brak CV
[Obrazek: SH5fFPJ.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości