Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[EI] wywiad #1 @zosix148
 zlotowkania witam zosix148 moge z pnią przeprowadzic wywiad?
Zosix148: Oczywiście
zlotowkania: 1. jak sie pani podoba na randze inspektor ?
zosix148: Jeszcze nie zdąrzyłam się za bardzo wykazać ponieważ mam NB, ale będę się jak najbardziej starać 
 Zosix148: dodam, że pragnęłam tej rangi
 zlotowkania: dziekuje z odp nasepne pytanie
zlotowkania: 2. czy pani mysli czy kale zdegraduja?
Zosix148: No... Kala według całej administracji sprawuje się na swojej randze bardzo dobrze, aczkolwiek w skardze napisanej na nią są bardzo mocne dowody. Myślę że obejdzie się bez degrada.
zlotowkania: dziekuje tez tak mysle przedostatnie pytanie
 zlotowkania: 3. czy moderatorzy na o.p. sprawuja sie dobrze?
Zosix148: Myślę, że parę osób powinno poprawić swoją aktywność, lecz niektórzy bardzo dobrze sobie radzą.
zlotowkania: i ostatnie
zlotowkania: 4. jak myslisz kto nadaje sie na inspektora po tobie ?
Zosix148: Niestety ale nie zamierzam
 tak szybko odejść haha. Ostatnio były mocne braki w kadrze i mamy dużo nowo narodzonych policjantów. Aktualnie w kadrze według mnie mało jest takich mega ''aktywnych i pomocnych''  osób, którzy są też doświadczeni i nie mają żadnych spin. Ostatnio były mocne braki w kadrze i mamy dużo nowo narodzonych policjantów. Więc nie jestem w stanie wybrać. Jeszcze kiedyś się dowiemy 
zlotowkania": dziekuje za przeprowadzony wywiad 
 Zosix148: Nawzajem, milego dnia 
Co je cwaniak , co tu zbudować skuksie @Romet 2k19

Sto lat stara dupo @Adex 2k19

Idź matki pilnuj @zlotowkania 2k19
  Odpowiedz
popraw troszku ortografie a tak to nawet spoko
[Obrazek: 654957b102bd761fmed.png]
  Odpowiedz
Pisz wielkimi literami, dodaj kolorów. Popraw ortografię i popracuj nad estetyką postów.
[Obrazek: 13858666338259476362.gif]
  Odpowiedz
Popraw ortografie, interpunkcje i pisz całe wyrazy - bez skrótów. Dodaj troche kolorów i ładnie zedytuj tekst Smile

[Obrazek: Z8a2C39.png]
DZIĘKI ZA DOBICIE 20 REPÓW! <3 <3 
  Odpowiedz
popraw może troszkę składnie zdań bo (mam nadzieje że sie nie obrazisz) wg. mnie pytanie "czy pani mysli czy kale zdegraduja?" To taka trochę porażka, mogłeś zamiast tego zapytać(skoro się zwracałeś "pani")  Co pani myśli na temat ostatniej skargi napisanej na kalę? Byłoby estetyczniej oraz przejrzyściej, popracuj troszkę nad tym a będzie git Tongue

Po za tym zdecyduj się, raz piszesz "Jak myślisz" a raz piszesz "Pani"
zlotowkania napisał 05-15-2019, 17:56:
to moj pierszy wywid piselem z chatu z tsa Smile
  Odpowiedz
pozwolę sobie go lepiej napisać
[Obrazek: 654957b102bd761fmed.png]
  Odpowiedz
Jak pozwolisz, to zrobię wywiad głosowy z kimś
Siema
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości