Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - podanie matiso9
1. Nick: matiso9
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 13 lat
4. Ile już grasz na serwerze?: ok. 1 miesiąc
5. Czy byłeś kiedyś Karany/a banem/mutem? (Jeśli tak to za co):Niestety tak, gdy byłem  nowym graczem ktoś mi rzucił pod nogi jakiś struj i był to jakiś nielegalny. I bardzo za niego żałuje(ale to nie moja wina).
6. Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza: tak
7 Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonym?: Tak posiadam
8. Ile czasu możesz poświęcic dla pracy lekarza (Od poniedziałku do piątku, oraz w weekend?): 
pon. -pt. 2h-5h, weekend 3,5h-10h
9. Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań): Mam na imię Mateusz, lubię grać w minecraft. Gdy mi się nudzi to odrazu idę grać. Jestem uczciwym człowiekiem. Uwielbiam pomagać ludziom. Gdy ktoś mnie prosi np. pomożesz mi finansowo to jak mam pieniądze do wesprze jak nie mam to niestety nie dam. Uwielbiam kontakt z ludźmi.
w przyszłości chciał by zostać lekarzem i myślę, że uda mi się to zrealizować.

Plusy:
-miły,
-umiem dobrze odgrywać rolę RolePlay,
-Jestem pomocny,
-mam dobrą pamięć (ale też bez przesady).
Wady:
-Czasami lenistwo.
10. Czy dobrze będziesz sprawował się jako lekarza?: Tak, na pewno.
11. Dlaczego akurat TY?: Jestem miły oraz pomocny nigdy nie przezywam, umiem odegrać role RolePlay.
12. Czemu posada Lekarza a nie np. Urzędnika/Policjanta?: Lubie pomagać ludziom.
13. Moje CV: https://imgur.com/a/lLIa2iK
Jak to jest 5 zdań, to ja jestem księdzem
Dobijemy tu +30 rep?
(05-15-2019, 18:40)Vitek575 napisał(a): Jak to jest 5 zdań, to ja jestem księdzem

No tak nie zauważyłem poprawie zaraz.
[Obrazek: RovrrGJ.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości