Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odpowiedź na skargę.

Nie będę zgrywała ofiary kłamiąc: "Ktoś mi się na konto włamał", "Ktoś zrobił fake konto". Przyznaję się, wieczorem, 1 maja, podczas, gdy @KoteX otrzymała soczystego perma zaczęła wypisywać do mnie na mess. Właściwie nie wiem po co, może zakończyć kontakt w neutralnych stosunkach, a może dlatego, aby wyprostować pare spraw.

I właśnie po otrzymaniu od niej informacji (ma kontakt z krytym) oraz patrząc na tamtejsze w mojej opinii żenujące działania krytego przeciw el (począwszy od wbijania i spamowania czerwonym, kończywszy na zachowaniach podchodzących pod pedofilię) zdecydowałam się, że wreszcie odwdzięczę się w minimalnym stopniu krytemu za regularne wyzywanie właściciela @Adex wraz z niektórymi osobami będącymi stałymi graczami EasyLife jednocześnie (przepraszam za wyrażenie) "liżącymi tyłek na każdym live". Przekazałam krytemu 1, ale jakże bogatą w swoje znaczenie (przynajmniej w moim odczuciu) wiadomość: "Przekaż krytemu, że mnie może pocałować w dupę, a damixowi obciągnąć o ile dosięgnie, bo do pięt mu nie dorasta."

Tłumaczenie:
"Pocałuj mnie w dupę" - mam na ciebie totalnie wyrąbane

"damixowi obciągnąć" - w porównaniu do naszej administracji jedyne co może nam zrobić to... no..
(kwintesencja taka sama jak "pocałuj mnie w cztery litery")

"o ile dosięgniesz bo do pięt mu ie dorastasz" - kryty z tego co zauważyłam często próbował doruwnać damixowi, jeszcze jak był u mnie w kadrze zawsze przyłączał się do dyskusji na temat np. nowego zabezpieczenia forum i innych praw technicznych serwera. Chciałam tym tekstem po prostu wjechać mu na ambicję.

Ani jedno słowo w tej powyższej (przeklętej na ten dzień) wypowiedzi nie jest puste, służące tylko, aby kogoś zmieszać z błotem. Każdy wers tego tekstu ma swoje znaczenie i w mojej opinii nie napisałam tu kłamstwa.

Dlaczego w ogóle jako ordynatorka EasyLife napisałam coś takiego?

Moja kadra może potwierdzić, że rzadko używam tego typu wulgaryzmów. Jak już wspomniałam w tym czasie kryty robił sobie jaja z administracji i zajmował nam pół dnia swoimi wygłupami. Na bieżąco dostawałam informacje od pewnej ekhem jak do dziś dnia w porządku osoby, memy tworzone przez krytego (niecenzuralne, wulgarne, zboczone) na temat Adexa. Nie chciałam denerwować właściciela, więc milczałam. Zajęłabym mu tylko czas, a i tak by nic nie zmienił. Na publicznym czacie czegoś takiego bym nie napisała z tej racji, że jestem członkiem administracji, co wiąże się z zaciśnięciem zębów na pewne sytuacje. Jako Ordynatorka mam być przykładem obiektywnego oceniania, jaki myślę reprezentuję w kadrze. 

Ta wiadomość miała zostać przekazana tylko i wyłącznie krytemu, aby wiedział co o nim myślę i żeby się zastanowił nad swoim zachowaniem.

Szczerze? Niczego z tych słów nie żałuję. Myślę, że na kadrę i na społeczność el na pewno nie miałby wpływu, gdyby sprawy prywatne i spiny prywatne zostały faktycznie prywatnymi. Nawet, jak teraz @Adex da mi ostrzeżenie, a nawet spełnią się niektórych marzenia i dostanę degrada to nie żałuję. Nie będę patrzyła jak dzieciak robo sobie jaja z administracji wbijając na VPN i trolując, a tym bardziej jak tworzy tak niecenzuralne memy z Adexem w roli głównej. Jako członkini administracji, myślę, że to mój obowiązek - obrona dobrego imienia serwera, właściciela oraz technika.
Dużo, dużo, dużo bardziej żałuję utrzymywania i obdarowania zaufaniem pewnych osób, przez które jest ta cała akcja. Takich dwulicowych osób, co najpierw obgadują krytego dostarczając dowody podsycając złość, a następnie namawiają go do ODKOPANIA sprawy z 1 maja, aby mnie udupić jest naprawdę więcej, niż mogłoby się wydawać. Szkoda, że musiałam się o tym przekonać na własnej skórze.

Przepraszam Was gracze, że musieliście czytać te "prywatne wiadomości moje, kotex, krytego". I tylko za to przepraszam. Jesteście młodsi i nie powinniście czytać takich wulgaryzmów.

A tu wiadomość do krytego, który teraz to czyta i już się pali, aby mi dowalić pisząc odpowiedź:
(łagodniejsza wersja słów, które cię tak uraziły)

Mam na ciebie kompletnie wyrąbane, jeśli chodzi o nasze relacje. Administracja, również ma wywalone i nic, a możesz nam zrobić bardzo mało. Tym bardziej, nigdy nie będziesz lepszym technikiem od @xxdamixx. (Dlaczego? Jeśli ktoś się na czymś dobrze zna, nigdy się tym nie chwali, trzyma to dla siebie bo wie ile jest wart. Jeśli ktoś posiada minimalne umiejętności - na siłę będzie próbował udawać kogoś kim nie jest, myśląc, że ludzie będą go bardziej szanować)

@Adex, jeśli chcesz zobaczyć te memy z Twoim udziałem, napisz na pw, a wyślę. Wybacz, że je ukrywałam, ale chciałam oszczędzić Ci czasu i nerwów.

[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
Szanuje za wypowiedź
Bardzo mnie cieszy i doceniam to, że nie owijałaś w bawełnę, nie wymyślałaś, że to nie Ty. Przyznałaś się, byłaś szczera co jest bardzo ważne. Jeszcze raz szanuje <3
[Obrazek: 7N7Fe4I.png]
[Obrazek: EnzDwlY.png]
  Odpowiedz
troche słabo że próbujesz wytłumaczyć każde zdanie bo sie boisz o ostrzezenie ;/
Gdybym mu perma dała, za to że napisal że się podnieciłam to bym suka była~@kala15
  Odpowiedz
I tak po tym adex by ci gowno zrobił bo ty to ta "najlepsza"
Adex napisał 05-15-2019, 19:42:
Do każdego członka administracji podchodzę indywidualnie i obiektywnie, nie faworyzuje nikogo a jak kogoś trzeba opierdolić i na opierdol zasłuży to takowy dostanie, ale moim zdaniem to co kala napisała to nic złego, w sensie no dobra wulgaryzmy wulgrazmami, ale jak ja bym nie zaciskał zębów za każdym razem jak ktoś mnie wkurwi to by leciała taka sieczka językowa że to szkoda gadać.
Każdemu mogą puścić nerwy jak się z kimś wiecznie musi użerać, znam to uczucie.
Nawet nie wiedzą, co zrobił maniaczeq a go od razu wyzywają. 
Mądra administracja el2 usuwa normalne wiadomości ~Społeczeństwo  EL2
Niedostępny
  Odpowiedz
(05-15-2019, 19:03)bukeke2006 napisał(a): troche słabo że próbujesz wytłumaczyć każde zdanie bo sie boisz o ostrzezenie ;/

Em, czyli miała być cicho i nic nie tłumaczyć?
Lekarz EasyLife2
  Odpowiedz
Oki, zrobiłem 1 mema. I wiem jaka osoba ci go wysłała bo tylko 1 osoba go dostała.
Nie wiem po co ci ktoś kto ma do mnie kontakt gdyż sama masz mnie w znajomych.
Szkoda że nie nagrywałem naszych rozmów na tsie to bym cie jeszcze bardziej dobił.

Podsumowanie.
Może i nie dorównam damixowi jednak myśle że moje umiejętności są na dobrym poziomie.
Co do sprzedania się. Vitus w żaden sposób mi NIGDY nie płacił. Zrobiłem to z własnej inicjatywy.
Co do ciebie szanuje za takie coś jednak mam już coraz więcej osób które trzymają moje zdanie.\

Dzięki i pozdrawiam.
  Odpowiedz
Kalusiu,kryty kazał mi wysłać te ssy żeby Cię dobić,abyś dostała ostrzeżenie/degrada.Jak zawsze piszesz niesamowicie długie zdania i na temat.To się szanuje
  Odpowiedz
Aha i dodam do waszych wątpliwości aplikacja którą stworzyłem nie ma i nigdy nie będzie mieć virusa Wink
  Odpowiedz
(05-15-2019, 19:03)bukeke2006 napisał(a): troche słabo że próbujesz wytłumaczyć każde zdanie bo sie boisz o ostrzezenie ;/

Nie tłumaczę się przed właścicielem bo nie mam zupełnie z czego, tłumaczę się przed całym serwerem. A taka rozpiska mojej wypowiedzi (wulgarnej) powstała dla części społeczności takiej jak ty, czyli społeczności, która tylko czycha, aby mnie wywalić na zbity pysk. 

Udowodniłam tu, że każde słowo jakie pisze, nawet obrażając kogoś ma swoje uzasadnione znaczenie.

Trochę słabo, że jak byłeś lekarzem to byłeś taki grzeczny, jak wyleciałeś i nie zostałeś przyjęty na policjanta to masz do mnie ból, jakbym to ja wypisywała wszystkim o rezygnacji i przyjmowała podania do niebieskich ;/

(05-15-2019, 19:10)KOTEKSS napisał(a): Kalusiu,kryty kazał mi wysłać te ssy żeby Cię dobić,abyś dostała ostrzeżenie/degrada.Jak zawsze piszesz niesamowicie długie zdania i na temat.To się szanuje

Brak mi totalnie na ciebie słów... BRAK... 0... Udajesz moją psiapsi, a tak naprawdę tak jak i oni robisz wszystko, aby mnie udupić. Lepiej od razu powiedz, że jesteś przeciwko, niż udawaj i bądź fałszywa.
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
No tak bo administracja to mają być potulne kotki i mają zakaz mówienia "może obciągnąć" itd. Zwłaszcza do ludzi co zdradzili serwer
Ta sytuacja ujawniła mi dużo fałszywych osób także pzdr xD
[Obrazek: K3eYhCK.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości