Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Czy skorzystasz z promocji? :)
Ankieta jest zamknięta.
Tak, na pewno skorzystam.
31.03%
9 31.03%
Nie wiem, zastanowię się ale raczej tak.
20.69%
6 20.69%
Nie wiem, zastanowię się ale raczej nie.
13.79%
4 13.79%
Nie, nie skorzystam z promocji.
34.48%
10 34.48%
Razem 29 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Promocja +25%? Co myślicie?
Hejka, jako iż dawno nie było żadnych promocji zastanawiam się nad wprowadzeniem około tygodniowej promocji o nazwie "+25% więcej" co to oznacza?
A no to że do każdego zakupu dokonanego poprzez PSC dodane Wam zostanie +25% danej rzeczy którą kupicie, przykładowo ktoś by chciał kupić 1,000,000 PLN za 50 PSC to zamiast 1,000,000 dostał by 1,250,000 PLN czyli aż o 250,000 więcej, tak samo w przypadku np rang zamiast UltraVipa na 35 dni można by było zakupić uvipa na 44 dni, poniewaz +25% do 35 dni to +9 dni gratis

Co sądzicie o takiej promocji?, ceny może faktycznie się nie zmieniają ale myślę że i tak fajna sprawa bo otrzymujecie więcej niż zwykle, napiszcie czy bylibyście zainteresowani taką tygodniową promocją czy raczej nie, z góry dzięki i pozdrawiam Smile

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
ja bym kupił 1mln
CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON 
  Odpowiedz
spoko, szkoda że nic nie kupuję

Dodam, że może coś na dzień dziecka Smile byś zrobił
[Obrazek: giphy.gif]PLUG DJ EL2 - @Adex to jak bodyguard, na tej dysce to stoi i patrzy. 

Odpowiedz
Pakietu firmowego też to się tyczy?
Adex napisał 05-15-2019, 19:59:
Zastanowię się jeszcze, zobaczymy.
[Obrazek: JjP2dG6.png]
@kala15 ma na mnie focha, bo jej kupiłem vipa za 30 zł :c
  Odpowiedz
Kupię se SVIPA
Siema
  Odpowiedz
czekam na odp od cb adex bo ub kupilem u cb
  Odpowiedz
pomysł jest super ale nie wydaję pieniędzy na gry więc nie skorzystam
[Obrazek: cc22050649bf6.jpg]

Odpowiedz
Ciekawa propozycja
Racuchy 
  Odpowiedz
Chyba hajs się skończył dla ciebie nie?
Adex napisał 05-15-2019, 21:20:
Niee, wręcz przeciwnie u mnie z hajsikiem wszystko w jak najlepszym porządku, dlaczego pytasz? Tongue
Dlatego że robię promocje dla graczy żeby dostali coś więcej, bo dawno nie było żadnej promocji? trochę żałosne :V
Blacki szanowałem Cię ale to co ostatnio odwalasz to po prostu szok, zachowujesz się ostatnio strasznie szczeniacko
Niedostępny
  Odpowiedz
Ja kupuję uvipa
[Obrazek: giphy.gif]
R.I.P @xxdamixx (23.07.2019r.) 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości