Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patryczek118 nielegalne bloki na działce firmowej
Skąd masz tyle barrier blockó na działce firmowej? Wiesz że to nielegalne itemy?

[Obrazek: K03WRHP.png]
  Odpowiedz
o kurde!!! Więcej się nie dało! Gruubo @Patryczek118 Sad
Co teraz!? :O
  Odpowiedz
Po co to piszesz skoro sprawe wyjaśniłem na messengerze?
[Obrazek: JjP2dG6.png]
@kala15 ma na mnie focha, bo jej kupiłem vipa za 30 zł :c
  Odpowiedz
Takie dostałem polecenie
  Odpowiedz
Zaszło trochę nieporozumienie bo Patryczek się mnie zapytał czy może miec bariery ale tylko na czas trwania gali żeby ludzie nie przeszkadzali i nie wchodzili na ring, myśle że jako iż bardzo dużo osób interesuje sie tym wydarzeniem to mozna potraktować to jako event i na czas eventu pozwolić na bariery ale nie na stałe.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
Więc było to tak: Zapytałem się adexa czy mogę mieć na czas gali barriery, zgodził się, jednak że popełniliśmy błąd stawiając je teraz, lecz chcieliśmy zobaczyć jak to będzie spełniało swoją rolę itp.
[Obrazek: xj5oS4c.png]
  Odpowiedz
@Cwaniak142 a czemu masz barrier blocki w ekwipunku?
                       R.I.P @_GreenJoy  29.05.2019    
,,Gdzie można kupić prawo jazdy?" ~ Sakkeru 2k19                    [Obrazek: giphy.gif]
Dobijemy 20 rep+ do końca wakacji?
  Odpowiedz
(05-15-2019, 21:17)MrPacan napisał(a): @Cwaniak142 a czemu masz barrier blocki w ekwipunku?

bo jest moderatorem i może xD
[Obrazek: EYZMTtU.png]
  Odpowiedz
(05-15-2019, 21:23)SeKu napisał(a):
(05-15-2019, 21:17)MrPacan napisał(a): @Cwaniak142 a czemu masz barrier blocki w ekwipunku?

bo jest moderatorem i może xD
xD, zastanawiam sie czemu zadaje takie głupie pytania
                       R.I.P @_GreenJoy  29.05.2019    
,,Gdzie można kupić prawo jazdy?" ~ Sakkeru 2k19                    [Obrazek: giphy.gif]
Dobijemy 20 rep+ do końca wakacji?
  Odpowiedz
Czyli niewinny
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości