Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Info
Ogółem wiem że teraz 3/4 serwera zacznie mnie wyzywać itp. wszyscy mnie znienawidzą 

Myślcie sobie co chcecie naprawdę 
W żadnym VER nie jestem i nie spiskuje przeciwko El2

Zostaną tylko prawdziwi przyjaciele a nie fałszywe k*rwy

Nie wiem czy będę jeszcze grać, może zrobię tak jak @Cammir czyli zmienię nick i nikt nie będzie wiedział kim jestem

Dziękuję za uwagę 
@maniaczeq

Szkoda, fajnie było na lekarzu ale jednak mam fałszywkę w przyjacielach
100 rep do końca wakacji XD moze damy rade
  Odpowiedz
Dla mnie dalej jesteś spoko i od początku mojej gry na el2 cię lubiłem nawet jeżeli mnie nie za bardzo znasz. Ja myślę że to co ci jest zarzucane to kłamstwa lecz nwm jaka jest prawda, jeżeli stąd odchodzisz to żegnaj kumplu
                       R.I.P @_GreenJoy  29.05.2019    
,,Gdzie można kupić prawo jazdy?" ~ Sakkeru 2k19                    [Obrazek: giphy.gif]
Dobijemy 20 rep+ do końca wakacji?
  Odpowiedz
Od początku mojego grania zawsze byłeś i jesteś dalej moim kumplem. Nie wiem czy ty uważasz mnie za kumpla, ale ja Ciebie tak. Nie odchodź, ale jak odejdziesz to wiedz, że Ciebie lubiłem i nie spiskuje przed Tobą. 3maj się!
[Obrazek: giphy.gif] \
DZIĘKUJE WAM ZA DOBICIE 20 REPÓW. JESTEŚCIE NAJWSPANIALSI! 

Odpowiedz
ja nie będę przeciw tobie, nie nie spiskowałbyś przeciw el... jakbyś zmieniał nick to możesz mi powiedzieć na jaki, nikomu nie zdradzę
Dobijemy tu +30 rep?
  Odpowiedz
Ja cie będę lubił Tongue
  Odpowiedz
Wal tych co Cię nie lubią kurde
  Odpowiedz
(05-15-2019, 22:40)Vitek575 napisał(a): ja nie będę przeciw tobie, nie nie spiskowałbyś przeciw el... jakbyś zmieniał nick to możesz mi powiedzieć na jaki, nikomu nie zdradzę

Mi też możesz powiedzieć, czasami mnie wkurzałeś ale jestem po twojej stronie (to do maniaqa xd)
[Obrazek: MyHd6gP.png]
  Odpowiedz
Niestety nie zmienisz swojego nicku, regulamin: 38. Zakazuje się zmieniania swojej tożsamości na forum oraz na serwerze.
  Odpowiedz
(05-15-2019, 22:46)dobekowski napisał(a): Niestety nie zmienisz swojego nicku, regulamin: 38. Zakazuje się zmieniania swojej tożsamości na forum oraz na serwerze.

Cammir jakoś mógł... czyżby faworka??
Dobijemy tu +30 rep?
  Odpowiedz
Ja i tak cie lubie :c
Gdybym mu perma dała, za to że napisal że się podnieciłam to bym suka była~@kala15
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości