Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WIELKA prośba do społeczności EasyLife!

Są tu osoby, które utrzymują ze mną dobry kontakt, a są tu osoby, które znają mnie tylko ze słyszenia.
Interesuję się informatyką, grafiką komputerową, fotografią oraz tworzeniem filmów.

Zdecydowałam się pomóc pewnej szkole w realizacji filmu konkursowego pt. "Wyreżyseruj swoje życie bezpiecznie!".
Konkurs ten ma na celu promocję noszenia elementów odblaskowych oraz zwiększenie świadomości młodych ludzi na zagrożenia związane z utratą życia. W konkursie wybrane zostaną 2 zwycięskie filmy - wybrany przez komisję (m.in. Reżysera Życia) oraz film wybrany przez społeczność. Ciężko przewidzieć decyzję komisji, dlatego mamy nadzieję na zebranie jak największej ilości głosów, aby mieć szansę choć na nagrodę publiczności. 

Jeśli film Ci się spodobał i jest warty twojego głosu, bardzo mi miło i proszę o udostępnienie oraz kliknięcia niebieskiego "Lubię to".
Każdy głos jest na wagę złota, jak i owocem naszej tygodniowej pracy.

Mam nadzieję, że film wpłynął także na Was i na Wasze uczucia. Pamiętajcie, życie mamy tylko jedno, jedną szansę, aby pokazać światu ile jesteśmy warci. Nasze życie jest jedyną rzeczą, która jest nasza, zależy od nas jego jakość, jak i jego koniec. Żyj tak, abyś w chwili śmierci mógł sobie powiedzieć - "Byłem dobrym człowiekiem, spełniłem swoją misję.". Jednak nie kończmy tej misji za wcześnie lekko myśląc.

Dziękuję za przeczytanie tego wątku oraz (mam nadzieję, za obejrzenie i ocenienie naszej pracy). 
Zdjęcia mogły być lepsze, lecz ostateczny scenariusz wyszedł w ostatniej chwili :P)

*Oczywiście dostałam pozwolenie na reklamę od @Adex
- Dzięki ;)*

[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
Ja już to uczyniłem, było warto, zachęcam i  polecam- Komendant
  Odpowiedz
ciekawe, interesujące
  Odpowiedz
Powiem, że się postarałaś.
[Obrazek: 13858666338259476362.gif]
  Odpowiedz
Dla mnie trochę smutne, ale z przyjazdem. Nienawidzę takich scen jak potrącenie przez auto
                       R.I.P @_GreenJoy  29.05.2019    
,,Gdzie można kupić prawo jazdy?" ~ Sakkeru 2k19                    [Obrazek: giphy.gif]
Dobijemy 20 rep+ do końca wakacji?
  Odpowiedz
(05-16-2019, 22:01)MrPacan napisał(a): Dla mnie trochę smutne, ale z przyjazdem. Nienawidzę takich scen jak potrącenie 
Właśnie o wzbudzenie tych emocji mi chodziło, dzięki :)
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
  Odpowiedz
Poleciał
[Obrazek: giphy.gif]
„Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem”
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości