Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [@Dobekowiski i @kala15 oraz @Risky2405]
1.Nick: @Cammir 
2.Nick członka administracji na którego składamy skargę: @dobekowski oraz @kala15 + @Risky2405
3.Data oraz godzina zdarzenia: Dłuższy okres czasu. 
4.Opis sytuacji: Witam Państwa serdecznie. Nazywam się Hubert M. Chciałbym złożyć zawiadomienie Administracyjne, którym jest skarga. Dotyczy ona naszej "najlepszej" ordynatorki i "poważnego" komendanta serwera easylife2.ench.pl w produkcji Minecraft. Ci Państwo dopuścili się faworyzacji "szanownego" Lekarza, użytkownika @Risky2405 (wyróżnianie ; uprzywilejowywanie ) . Wyjaśniam Państwu w czym problem, otóż dnia 05-09-2019 roku w godzinach lokalnych od 18: 00 - 21:00, złożyłem skargę na "szanownego" oraz "najpoważniejszego" lekarza, profesjonalisty, ponieważ dopuścił się haniebnego czynu, obrażając religię (w MegaWonsza9) oraz jej wyznawców obraźliwymi argumentami, zdaniami. Przypomnę że zgodnie z Art. 196. KK, "Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. " Ten czyn zarejstrowany na ss. Z czym się wiąże napisałem skargę. W której, @dobekowski napisał "Ja nie wiem czy ty wiesz, ale to prawdopodobnie nie jest jeszcze zarejestrowane jako wyznanie." (wszystkie załączniku znajdą Państwo w punkcie 5.) Dodam że każdy może wyznawać drogi Panie co chcę, i to głosić. I tutaj @kala15 nie dała ostrzeżenia dla Doktora, chociaż powinny być wyciągnięte z tego konsekwencje.
 cytuję notatkę "najlepszej" Ordynatorki. "Człowieku ogarnij się. Po pierwsze bluźnisz, opowiadając takie rzeczy. Ten mem jest śmieszny, ale jak ktoś już przesadza to przesadza. Cały ten wątek jest bezsensowny, zajmuje tylko czas administracji i @Risky2405, który ma prawo, a nawet obowiązek obrony. Pisząc takie skargi tylko odzwierciedlasz poziom swojej inteligencji. 

Jeszcze jeden taki bezsensowny wątek, a dostaniesz ostrzeżenie." Wysztko w p.5.

Tutaj @dobekowski nadał mi ostrzeżenie za skomentowanie własnego wątku proszę Państwa, wstrząsnęło mną to, jak tak można drodzy Państwo. Musiałem czekać tydzień za niesłuszne ostrzeżenie. Dotyczy ta skarga jak i ostrzeżenia a także faworyzacja. Tutaj jak jeszcze Doktor mi groził, oraz używał wulgaryzmów. O Panu Ryszardzie to tyle. 

Proszę aby @Adex rozpatrzył skargę, a to nie pierwsza skarga dotycząca faworyzacji.

5.Dowody (Screeny/ Najlepiej film):
1) [Obrazek: Rx3itnu.png]
2) [Obrazek: gQQ3n4c.png]
3)
[Obrazek: XFGCeWw.png]
4)
[Obrazek: lPR7hVY.png]

Pozdrawiam Państwa bardzo serdecznie.
Hubert M (@Cammir)
Z autografem dla @BlackAndWhite  Heart
MASZ KUR*A POROBLEM?
Niedostępny
Może się źle wyrazil ale kazdemu moga puscic nerwy... co do skargi to jest nie potrzebna i nie ma nic zlego (oprocz przeklenstw)w tym co napisał więc NA NIE!
,[Obrazek: TeQ5ibT.jpg]
Dobra, mi już TOTALNIE BRAK SŁÓW.. TOTALNIE BRAK.. Ino jak będzie się robiła tak zwana "gówno burza" to zamknę wątek i poczekam, aż @Adex prawdopodobnie zmarnuje czas na przeczytanie tego wątku. 

NIE POZDRAWIAM
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
Na tak <3
Każdy ma prawo do wyznania
A za przekleństwa same powinno być ostrzeżenie
100 rep do końca wakacji XD moze damy rade
Witam Huberta "M" ( bo rodo a ty to pewnie prawnik ) Informuję ,że wystawiłem Tobie ostrzeżenie a Riskiemu nie,ponieważ zwyczajnie nie zauważyłem tego postu. Pozdrawiam i mam nadzieję że nie pozwiesz mnie do sądu, bo będzie mi bardzo przykro. (P.S ta "religia" megawensza9 z tego co czytałem, nie jest prawnie zarejestrowana") Po za tym zaszczyt że mogłem znaleźć się w skardzę razem z @kala15 :O możemy się przynajmniej pośmiać rozmyślać nad naszymi błędami razem. Dziękuję również za zwrócenie uwagi, nadam ostrzeżenie za wulgaryzmy dla gracza @Risky2405
@Risky2405 powinien dostac ostrzezenie na forum za slowa, reszta na nie

To bylo dawno i czemu teraz piszesz skarge?
Bardziej żałosnej skargi na forum EL2 jeszcze nie widziałem. Idę po popcorn.
Masz do mnie sprawę?
Pisz na PW.
Przecież każde słowo kalusi jest uzasadnione. Proszę ordynatorko opisz swoje słowa. Wink
Na TAK
kala15 napisał 05-16-2019, 21:18:
Kolego a Ty jeszcze nie zbanowany, oj przepraszamy za to zaniedbanie 

- Administracja EasyLife2
(05-16-2019, 21:11)kala15 napisał(a): Dobra, mi już TOTALNIE BRAK SŁÓW.. TOTALNIE BRAK.. Ino jak będzie się robiła tak zwana "gówno burza" to zamknę wątek i poczekam, aż @Adex prawdopodobnie zmarnuje czas na przeczytanie tego wątku. 

NIE POZDRAWIAM

Nie życzę sobie Pani Karolino.
MASZ KUR*A POROBLEM?
Niedostępny
na tak

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości