Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [maxidragon]
1. Nick: ShederVN 
2. Nick gracza oskarżanego: maxidragon
3. Czas zdarzenia: 20:31
4. Opis zdarzenia: Patryczek118 napisał "K**wa" i dostał kicka również remek tak napisał i dostał kicka, a ja pisząć "K*rwa" dostałem bana... Czyżby faworyzacja? To już nie pierwszy przypadek, że jedną osobe kickuje, a drugą banuje 
5. Dowody(SSY/Film): W załączniku

Załączone pliki Miniatury

[Obrazek: giphy.gif] \
DZIĘKUJE WAM ZA DOBICIE 20 REPÓW. JESTEŚCIE NAJWSPANIALSI! 

Odpowiedz
daj logi jako dowody że kickuje te osoby a nie dajesz SS z bana
R.I.P

2018.07.10 - 2019.01.20
  Odpowiedz
Napisałeś 2 razy a oni po jednym i jeszcze się upominałeś o karę to wyrwałeś bana Wink
[Obrazek: 13858666338259476362.gif]
  Odpowiedz
Skończ te swoje wierszyki i odczep się bo co ci nie pasuje to masz do tego problem i jak zrobiła to osoba to od razu yy… ide pisać skarge!! i tak dalej
[Obrazek: L3TcJrk.png]
  Odpowiedz
(05-16-2019, 21:41)matin napisał(a): Skończ te swoje wierszyki i odczep się bo co ci nie pasuje to masz do tego problem i jak zrobiła to osoba to od razu  yy… ide pisać skarge!! i tak dalej

Piszę, bo jestem zdania, że każdy policjant powinien kazdego traktować jednakowo, a nie, że ktoś napisze coś dostanie kicka, a ktoś napisze to samo i bana...
[Obrazek: giphy.gif] \
DZIĘKUJE WAM ZA DOBICIE 20 REPÓW. JESTEŚCIE NAJWSPANIALSI! 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości