Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kawiarenka] Podanie Na vOpiekuna

Ranga w kawiarence: Sprzedawca

Coś o sobie:  Na początku chciałbym przedstwić moje cechy charakteru, więc moje pozytywy to; Asertywność , dlaczego asertywność? Mianowicie dlatego ,iż potrafię wyrazić swoje zdanie na różnorodne tematy poruszane przez osoby które ze mną rozmawiają. Kolejna cecha mojego charakteru to Pracowitość, ta cechu charakteru ponieważ, do wszystkiego co robię przykładam się z profesjonalizmem. Następna cecha; Obiektywność, ta cecha już trzecia i ostatnia którą wam przedstawię z pozytywów , dobrze przechodząc dalej, obiektywność dlatego iż, ja wysłucham zawsze 2 osoby a nie tylko 1 i oskarżam już tę 2. Przejdźmy teraz może do cech tych złych, inaczej mówiąc negatywów. Tutaj również przedstawię te złe cechy w liczbie trzech. Ak więc, pierwsza negatywna cecha to; Gadatliwość, na co dzień jestem bardzo rozgadany, co może niektórym przeszkadzać. Kolejna negatywna cecha to kłótliwość, dlaczego kłótliwość? Mianowicie iż kłócę się dużo z drugą osobą bądź z większą ilośćią osób, jeżeli wiem że np. ta informacja jest potwierdzona na 100 %. Kolejna cecha to jest taka że nawet nie wiem jak ją nazwać a mianowicie nieraz potrafię się zdenerwować, ale to rzadko, ale jeżeli już się takie coś stanie to wtedy musi zadziałać osoba która powie tu jest koniec, i już przesadziłeś. Przejdźmy teraz może do cech mojego wyglądu a mianowicie jestem źle zbudowany a jestem szczerze mówiąc to jestem gruby, przez co nitekórzy mi dokuczają, ale mnie tu nie rusza, nawet się nie raz śmieję z mojej figury. Mam jeszcze brązowe oczy, oraz takie brązowo-jasne włosy. Chciałbym teraz przejść do moich zainteresowań mianowicie bardzo ale to bardzo interesuję się germanistyką [dla tych co nie wiedzą to język niemiecki]. Mam na imię Dustin, mam 14 lat. Mieszkam w województwie lubuskim w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Pochodzę z kraju sasiedniego dokładniej mówiąc Niemcy. Pragnę dodać iż na co dzień ubieram się na styl taki elgancki, ponieważ nie lubię dres.

Plusy: Asertywny, Obiektywny,

Minusy: Gadatliwy, Kłótliwy

Jaka ranga (sekretarz ,vopiekun); vOpiekun
Akceptuje.
"mam szpiegów w Ameryce w Amerykańskiej" ~@dobekowski 2k19
[Obrazek: KtHTsdj.png]
Niedostępny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości