Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [xcom140380]
Witam wszystkich którzy zainteresowali się moim postem.Zauważyłem dużo kontrowersji wokół moich lat,pewnie mają rodziców w moim wieku ale nie to jest tematem odwołania.Chciałbym jeszcze dodać,że już wcześniej spotkała mnie taka sytuacja,że ktoś w nie znany mi sposób tepnoł się na moją działkę i na wanischu wyrządził mi szkody co potwierdzić może lek.SHEO.Bardzo zależy mi na powrocie do gry bo traktuje to jako dobrą odskocznie od codziennych problemów gdy tylko czas mi na to pozwala.Nie mam urazy do nikogo.Pozdrawiam wszystkich
  Odpowiedz
Nie dało mi spokoju i doczytałam teraz,że w crystal launcher przez który uruchamiam ten serwer sa te cheaty i pewnie przez przypadek nieświadomie tepałem graczy do siebie.Oczywiście odinstalowałem crystal launchera.Jeśli dostanę jeszcze szansę to z przyjemnością zainstaluje odpowiedni launcher.Proszę o pozytywne rozpatrzenie moich odwołań.
  Odpowiedz
nie odpowiadałeś 13 min na to co pisze nie miales afk+ ruszałeś się i pisałeś na /msg do innych osob
1. nie tepalam sie do ciebie na /v tylko dalam cie do pokoju sprawdzania
2. przeteleportowałeś do siebie 2 graczy mnie oraz nila ktory poprosil mnie zebym to sprawdzila

Odpowiedz
Przyznaje się ale jak wcześniej napisałem jestem nowym graczem i nie ogarnąłem tej sytuacji a nie postąpiłem tylko z czystej ignoracji.Dziękuję za zainteresowanie się moim odwołaniem.Przykro mi tylko,że nikt nie chce albo nie może mnie zrozumieć i dać mi szansy.Mimo wszystko uważam,że jest to bardzo dobry serwer i chciałbym wrócić do niego.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości