Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ESC] Zawody w bieganiu - zmiana

[Obrazek: LDsylQH.jpg]

Ze względu na przeszkody i brak czasu na przygotowania zawody w bieganiu zostają przesunięte na 08.07.2019. Niewykluczone jest, że data może ulec zmianie. Osoby, które zapisały się wcześniej (@Risky2405, @kuba22325z, @Derkain51, @xxzzuziekxx oraz @kola006) proszę o potwierdzenie bądź odrzucenie wzięcia udziału w zawodach w wyżej podanym terminie. Zapraszam także do dalszego zapisywania się. Termin zapisów został przedłużony do 24.06.2019.

Osoba, która przebiegnie jako pierwsza 30 kółek na stadionie firmowym, wygra 20,000 PLN! Otrzyma również specjalne odznaczenie w dziale firmowym.

[Obrazek: KbGYVaq.png]
  Odpowiedz
Będę Smile
A tak dzień wcześniej napisz chociaż wątek z przypomnieniem, bo znając mnie - zapomnę xD

A gdzie ten stadion tak w ogóle
Filiq343 napisał 10-06-2019, 17:25:
Stadion jest na /warp firmy4. Jest on tymczasowy, obecnie powstaje nowy, większy stadion.
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
niestety nie będzie mnie
Pomysłowa Sygnatura
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości