Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie [Przemek_88]
1. Nick: @Przemek_88
2. Data otrzymania bana: 11/06/2019 15:51
3. Za co otrzymałeś/aś bana?: Czity // FlyHack
4. Od kogo otrzymałeś/aś bana?: SeKu1
5. Dlaczego uważasz że niesłusznie zostałeś/aś zbanowany/a?: Ponieważ, gdy grałem na serwerze pojawił się błąd serwera. Aktywowało mi się fly i latałem po mapie. Poszłem kupić jedzenie i użytkownik zobaczył, że mam cheaty. Wpisałem /home i byłem na dachu domu na /warp anglik. Zostałem przeteleportowany do sprawdzenia cheatów. Chciałbym się przyznać do cheatów na /msg. Ja uważam, że zostałem niesłusznie zbanowany. Szczerze mówiąc, nie miałem cheatów. To tylko był błąd serwera. I jeszcze dodam, że nie miałem zainstalowanych wspomagaczy gry.

PS. Proszę o odpowiedź od administratora.
  Odpowiedz
Przejechałeś się wtedy windą?
[Obrazek: xj5oS4c.png]
  Odpowiedz
Winda serwerowa powoduje "lewitacje" a nie perfidne latanie jakie prezentowałeś. Chłopie latałaś w dół na dół w bok w drugi bok. Nie chce mi się wierzyć że jest taki błąd na serwerze
[Obrazek: EYZMTtU.png]
  Odpowiedz
(15-06-2019, 00:54)SeKu napisał(a): Winda serwerowa powoduje "lewitacje" a nie perfidne latanie jakie prezentowałeś. Chłopie latałaś w dół na dół w bok w drugi bok. Nie chce mi się wierzyć że jest taki błąd na serwerze

niestety tak jest
ja coraz wiecej widze obywateli jak mogą sobie latac w góre w dól w prawo w lewo przez winde
[Obrazek: WPSTKjl.png]
    [Obrazek: T8Wv4L0.png]

"Kopałem drewno w kopalni" ~ @Dustus 2k19
  Odpowiedz
fly tak po prostu by ci sie nie wlaczyl
[Obrazek: ezgif-4-cf7907591fec.gif]
  Odpowiedz
@HAGO1237 moge ci nawet pokazać jak wygląda bag windy Wink
Ziomek latał swobodnie jakby miał /fly a winda nie dość że dodaje ci slowa to jeszcze LEWITACJE a nie latanie
[Obrazek: EYZMTtU.png]
  Odpowiedz
@SeKu fly włącza się od windy. Sam tego doświadczyłem kilka razy. Gdy sprawdzisz gracza na /whois - i ma fly włączony to jest to zapewne zasługa windy, lecz gdy nie jest włączony /fly to gracz pewnie korzysta z cheatów :X
  Odpowiedz
jak dasz jakiś film/ss to wtedy będzie to bardziej wiarygodne, ale każdy może sobie zmyslic ze to przez blad serwera latałem na randze bez permisji latania więc NA NIE!
Legia Warszawa to najlepszy klub! A kto nie wierzy temu CH** na dziub xD
  Odpowiedz
Wracając do tematu, proszę administratora o odblokowanie mojego konta. Tak jak pisałem nie używam żadnych cheatów, więc nie wiem, czemu zostałem zablokowany. Proszę o wyjaśnienie sytuacji i odpowiedź.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości