Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Opiekuna Egzaminatorów [12/06/2019]

Rekrutacja na Opiekuna Egzaminatorów
↓ [12/06/2019] 

W związku degradacji @likemilion (PlukinsonekPL) rekrutacja na Opiekuna Egzaminatorów zostaje otwarta.
Przypominam, że Urzędnik na Okresie Próbnym, również może zostać Opiekunem Egzaminatorów.
Podania piszemy pod postem; podania które będą pisane w oddzielnym w wątku z automatu są nieważne.
Wyniki pojawią się pod koniec tygodnia chyba że nie będą już pisane podania na Opiekuna Egzaminatorów.

↓ Wymagania ↓

- Posiadanie rangi Urzędnik na serwerze
- Sprawny mikrofon, oraz TeamSpeak3
- Min. 13 lat (są wyjątki)
- Umiejętność posługiwania się moderacją działu na forum
- Umiejętność pisanie ładnych, czytelnych i estetycznych wątków

↓ Wzór ↓

1. Imię:
2. Nick:
3. Wiek:
4. Opisz siebie w min. 5 rozbudowanych zdaniach zdaniach:
5. Znajomość języka Polskiego(1-10):
6. Masz jakieś doświadczenie na podobnej randze?:
7. Masz jakieś pomysły do Urzędu Egzaminacyjnego?:
8. Umiesz się posługiwać moderacją działu na forum?:
9. Umiesz pisać estetyczne wątki?:
10. Posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3?:
11. Masz coś do dodania?:

Powodzenia!

Bo przecież brokatu nigdy nie za wiele ~Słodka Ada 2k17

Odpowiedz

Podanie na Opiekuna Egzaminatorów 

1. Imię: Dustin

2. Nick: Dustus

3. Wiek: 14

4. Opisz siebie w min. 5 rozbudowanych zdaniach zdaniach:   Na początku chciałbym przedstwić moje cechy charakteru, więc moje pozytywy to; Asertywność , dlaczego asertywność? Mianowicie dlatego ,iż potrafię wyrazić swoje zdanie na różnorodne tematy poruszane przez osoby które ze mną rozmawiają. Kolejna cecha mojego charakteru to Pracowitość, ta cechu charakteru ponieważ, do wszystkiego co robię przykładam się z profesjonalizmem. Następna cecha; Obiektywność, ta cecha już trzecia i ostatnia którą wam przedstawię z pozytywów , dobrze przechodząc dalej, obiektywność dlatego iż, ja wysłucham zawsze 2 osoby a nie tylko 1 i oskarżam już tę 2. Przejdźmy teraz może do cech tych złych, inaczej mówiąc negatywów. Tutaj również przedstawię te złe cechy w liczbie trzech. Ak więc, pierwsza negatywna cecha to; Gadatliwość, na co dzień jestem bardzo rozgadany, co może niektórym przeszkadzać. Kolejna negatywna cecha to kłótliwość, dlaczego kłótliwość? Mianowicie iż kłócę się dużo z drugą osobą bądź z większą ilośćią osób, jeżeli wiem że np. ta informacja jest potwierdzona na 100 %. Kolejna cecha to jest taka że nawet nie wiem jak ją nazwać a mianowicie nieraz potrafię się zdenerwować, ale to rzadko, ale jeżeli już się takie coś stanie to wtedy musi zadziałać osoba która powie tu jest koniec, i już przesadziłeś. Przejdźmy teraz może do cech mojego wyglądu a mianowicie jestem źle zbudowany a jestem szczerze mówiąc to jestem gruby, przez co nitekórzy mi dokuczają, ale mnie tu nie rusza, nawet się nie raz śmieję z mojej figury. Mam jeszcze brązowe oczy, oraz takie brązowo-jasne włosy. Chciałbym teraz przejść do moich zainteresowań mianowicie bardzo ale to bardzo interesuję się germanistyką [dla tych co nie wiedzą to język niemiecki]. Mam na imię Dustin, mam 14 lat. Mieszkam w województwie lubuskim w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. Pochodzę z kraju sasiedniego dokładniej mówiąc Niemcy. Pragnę dodać iż na co dzień ubieram się na styl taki elgancki, ponieważ nie lubię dres.

5. Znajomość języka Polskiego(1-10): 9

6. Masz jakieś doświadczenie na podobnej randze?: Nie

7. Masz jakieś pomysły do Urzędu Egzaminacyjnego?: Nie, ale z czasem coś przyjdzie 

8. Umiesz się posługiwać moderacją działu na forum?: Tak

9. Umiesz pisać estetyczne wątki?: Tak

10. Posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3?: Tak

11. Masz coś do dodania?: Tak, byłbym godny tego stanowiska, i można mi zaufać 

† Veni Creator Spiritus 

Odpowiedz

Podanie na Opiekuna Egzaminatorów
[@KQBA]

1. Imię:
Jakub
2. Nick:
KQBA
3. Wiek:
13
4. Opisz siebie w min. 5 rozbudowanych zdaniach zdaniach:
Hej, nazywam się Jakub i mam 13 lat. Z reguły znajomi wołają na mnie Kuba. Uwielbiem motoryzację, sport i informatykę. Jeśli chodzi, o motoryzację, to uwielbiam auta sportowe i SUV, a jeśli mam się wypowiedzieć o sporcie, to trenuję japońską sztukę walki "Aikido", prawie pięć lat. Niedawno osiągnąłem tam wysoki stopień, który otwiera mi drogę, do późniejszego zdobycia stopnia mistrzowskiego, czyli Dan.  W szkole, jestem lubiany i większość, powinna mnie kojarzyć, chociaż z widzenia. Cechuję się kreatywnością i pomyslowością. Mam jedna z najgorszych wad, czyli łatwosć sprowokowania mnie, ale posiadam zalety, takie jak obiektywność, stanowczość i optymizm. Chodzę krokiem szybkim i stanowczym i ubieram się luźno, ale tak, aby było schludnie. Preferuję krótkie spodnie i krótką koszulkę. Staram się nie ingerować w bójki szkolne, ale czasami jest taka sutyacja, że muszę kogoś "Wyjaśnić". Na serwer wpadłem prawie pięć miesięcy temu, i gram na nim do dziś. Większość graczy twierdzi, że jestem miły i pomocny. Urzędnik, to moja pierwsza ranga na serwerze. Potem zostałem Lekarzem i powróciłem do urzędu. Uwielbiam rozpisywać się w podaniach, ale nie lubie się o sobie rozpowiadać. Gdy zacząłem chodzić do klasy czwartej, to nie odnalazłem się w nowym towarzystwie i trochę mi dokuczano, ale się zmieniłem i nikt się już nie odważa.mi dokuczyć. Mam 161 centymetrów wzrostu, przy wadze 50 kilogramów. Od czasu, do czasu pisze skrypty do MC, i robię proste gierki w Scratch. W tym roku bedę miał świadectwo z paskiem.
5. Znajomość języka Polskiego(1-10):
Panie... Takie 9.7/10 mogę sobie dać!
6. Masz jakieś doświadczenie na podobnej randze?:
 Byłem opiekunem kawiarenki w urzędzie i kierownikiem w Kiosku Zdrówko, szkoleniowcem w szpitalu, i farmaceutą.
7. Masz jakieś pomysły do Urzędu Egzaminacyjnego?:
 Tak, ale zdradzę tylko 1, a resztę na II Etapie rekrutacji. Jest, remoncik urzędu, albo nawet przebudowa. Reszta na II Etapie. Wiem, że niedawno wyrenontowano urząd egzaminacyjny, ale dodano tam tylko windę i udekorowano ściamy. Ja chce zrobić coś więcej.
8. Umiesz się posługiwać moderacją działu na forum?:
Oczywiście, że ogarniam moderacje działu. Wystarczy zobaczyć na list Top 10 Moderatorów. Dodatkowo potrafię bezproblemowo naprawiać błędy w BBCode! (Tyczy to się również punktu nr. 9)
9. Umiesz pisać estetyczne wątki?:
Sądzę, że po tym podaniu widać, ze umiem, ale staram się używać kolorów, o zimnej barwie i modyfikowanej czcionce.
10. Posiadasz sprawny mikrofon oraz TeamSpeak3?:
 Naajak, że posiadam.
11. Masz coś do dodania?:
Sądzę, że można dać mi szansę, bo uwielbiam motoryzację i mam doswiadczenie, jako urzędnik i egzaminator. Spelniam wszystkie wymagania i można dać mi szansę. Dziekuję! Gdybym ja został opiekunem, to kadra na pewno by sie rozwinęła!

Marzenia nie zawsze się spełniają, ale zawsze wierzmy, że się spełnią! ~@KQBA

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości