Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny, dobekowski i kadra policji
Cześć... Jak pewnie wiecie wyszła dzisiaj nie przyjemna sytuacja Sad

Nigdy nie byłam za ściąganiem a tym bardziej w taki sposób,

oczywiście nie oskarżam kadet'a bo mógł źle zrozumieć to co pisałam na grupie policyjnej.

No tak jak @KQBA napisał ,,Zosix jesteś, jaka jesteś, ale ...''

Jest tu jedno pewne, jestem jaka jestem, ale nigdy nie chciałam opuścić moją ulubioną kadrę i to jeszcze w taki sposób.

@dobekowski ... Tak nie myślałam i tego nie chciałam,

głupio wyszło i jest mi bardzo przykro.

Ostatnio przyznaję, trochę gorzej mi idzie z tym wszystkim ale przechodzę teraz trudny okres,

proszę cię jednak o wyrozumiałość, bo szkoda psuć tego, co było fajne.

a naprawdę zależy mi na tym jak cholera.

Jeszcze raz, przepraszam was wszystkich, że się na mnie zawiedliście... Sad

https://zapodaj.net/380796b666bff.jpg.html
[Obrazek: giphy.gif]
PRAWA RĘKA KOŚCIOŁA(dobijemy 50 rep?)
  Odpowiedz
Jak bym był komentantem to bym ci wybaczył. Jak chcesz to możesz iść na pracę lekarza bo niedługo będzie rekru. Byłaś bardzo miłą policjantką.
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

Odpowiedz
Zosix148 znam cię bardzo długo jesteś miłą kulturalną i wesołą osobą. Jak ja bym był komendantem to bym ci wybaczył i jak już to dał ci rangę posterunkowego. Bo wiem jak kochasz tą pracę. No ale cóż dobek zrobił jak zrobił. I powiem i zosix że idz na rangę która ci odpowiada. Wiem że jesteś silna i poradzisz sobie w każdej pracy. Życzę ci powodzenia na następnych rangach.

GRY SĄ PO TO BY NAUCZAĆ A NIE OGŁUPIAĆ
KOSOGLOS_YT 2K19
  Odpowiedz
(12-06-2019, 19:17)Kosoglos_YT.3 napisał(a): Zosix148 znam cię bardzo długo jesteś miłą kulturalną i wesołą osobą. Jak ja bym był komendantem to bym ci wybaczył i jak już to dał ci rangę posterunkowego. Bo wiem jak kochasz tą pracę. No ale cóż dobek zrobił jak zrobił. I powiem i zosix że idz na rangę która ci odpowiada. Wiem że jesteś silna i poradzisz sobie w każdej pracy. Życzę ci powodzenia na następnych rangach.

Oh dzięki Smile

Tylko kurcze ech... ok. 4 miesięcy starałam się na inspektora. Nie poszłam nawet na vkomendanta bo uwielbiam tą pracę :c Inspektor to moja wymarzona ranga Sad
  Odpowiedz
(12-06-2019, 19:25)Zosix148 napisał(a):
(12-06-2019, 19:17)Kosoglos_YT.3 napisał(a): Zosix148 znam cię bardzo długo jesteś miłą kulturalną i wesołą osobą. Jak ja bym był komendantem to bym ci wybaczył i jak już to dał ci rangę posterunkowego. Bo wiem jak kochasz tą pracę. No ale cóż dobek zrobił jak zrobił. I powiem i zosix że idz na rangę która ci odpowiada. Wiem że jesteś silna i poradzisz sobie w każdej pracy. Życzę ci powodzenia na następnych rangach.

Oh dzięki Smile

Tylko kurcze ech... ok. 4 miesięcy starałam się na inspektora. Nie poszłam nawet na vkomendanta bo uwielbiam tą pracę :c Inspektor to moja wymarzona ranga Sad

Rozumiem. Hm pomogę ci Zosix jestem ci to dłużny. Zgłoś się do mnie na pw a ci wyjaśnię wszystko oki

GRY SĄ PO TO BY NAUCZAĆ A NIE OGŁUPIAĆ
KOSOGLOS_YT 2K19
  Odpowiedz
no nie kolejna hoinka do pszeczytania cusz, zara zedytuje se posta

Dobra, ten - w przeprosinach nawiązujesz do tego, że była to źle odebrana wiadomość, aczkolwiek zero konkretów. Ponadto jakiś tam temacik na forum niczego nie naprawi, w takich sytuacjach po prostu lecisz porozmawiać z w tym wypadku @dobekowski i normalnie ogarniasz sprawę i tłumaczysz, że jest to po prostu jeden wielki błąd. No chyba że kłamiesz sb, to wtedy kminię że temacik, żeby przynajmniej u reszty jeszcze uratować sobie tą reputację (do idiotuff - nie mówię tu o tych zielonych liczbach przy profilu co za nimi biegacie i prosicie 24/7).

Eeeeee, Eeeeeeeeeeeeee
[Obrazek: YimQNwN.jpg]

http://easylifeminecraft.vgh.pl/profile.php?lookup=43 <- since 2015
  Odpowiedz
(12-06-2019, 20:32)tkwondo napisał(a): no nie kolejna hoinka do pszeczytania cusz, zara zedytuje se posta

Dobra, ten - w przeprosinach nawiązujesz do tego, że była to źle odebrana wiadomość, aczkolwiek zero konkretów. Ponadto jakiś tam temacik na forum niczego nie naprawi, w takich sytuacjach po prostu lecisz porozmawiać z w tym wypadku @dobekowski i normalnie ogarniasz sprawę i tłumaczysz, że jest to po prostu jeden wielki błąd. No chyba że kłamiesz sb, to wtedy kminię że temacik, żeby przynajmniej u reszty jeszcze uratować sobie tą reputację (do idiotuff - nie mówię tu o tych zielonych liczbach przy profilu co za nimi biegacie i prosicie 24/7).

Eeeeee, Eeeeeeeeeeeeee

1 - nie nawiązuje do konkretów bo po co jak Ci co mają to wiedzieć to wiedzą. Chodzi o to, że pisałam sobie na grupie policyjnej z ziomkami i "zażartowałam" z kolegi bo robił tam coś (tajne) i kadry zrozumiał to jako porada, żeby zdać. 
2 - wiem, że to mało załatwi bo załatwiłam go z komendantem.
3 - pierwsze co zrobiłam to leciałam do dobekowskiego 
4 - Napisałam przeprosiny za zgodą i po prostu, żeby inny też nie myśleli.... Bo ja zła nie jestem Sad
  Odpowiedz
(12-06-2019, 20:45)Zosix148 napisał(a):
(12-06-2019, 20:32)tkwondo napisał(a): no nie kolejna hoinka do pszeczytania cusz, zara zedytuje se posta

Eeeeee, Eeeeeeeeeeeeee

1 - nie nawiązuje do konkretów bo po co jak Ci co mają to wiedzieć to wiedzą. Chodzi o to, że pisałam sobie na grupie policyjnej z ziomkami i "zażartowałam" z kolegi bo robił tam coś (tajne) i kadry zrozumiał to jako porada, żeby zdać. 
2 - wiem, że to mało załatwi bo załatwiłam go z komendantem.
3 - pierwsze co zrobiłam to leciałam do dobekowskiego 
4 - Napisałam przeprosiny za zgodą i po prostu, żeby inny też nie myśleli.... Bo ja zła nie jestem Sad
Tutaj odniosę się do "Ja zła nie jestem" mówisz tak, że zła nie jesteś chociaż przezywasz innych na PW (Messenger) Jesteś tam okrutna oraz niebywale chamska. 

Z poważaniem, 
Axiorek
(Ukryto)
  Odpowiedz
Oj, Oj jest źle

† Veni Creator Spiritus 

Odpowiedz
Dobekowsi ja na twoim miejscu bym jej wybaczył.Każdy popełnia błędy.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości