Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Egzaminatora [OTWARTA]
Information 

_-Rekrutacja na Egzaminatora-_

Z chęcią otwieram rekrutację na Egzaminatora, ale z nowym wzorem! Zapraszam do składania podań.

Wymagania

- Wiek większy, niż 12 lat.
- Bycie miłym i kulturalnym.
- Stosowanie się do minimalnej dziennej aktywności.
- Ogarnięcie.
- Ranga Urzędnik.

Wzór

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Coś o sobie?:
5. Czy jesteś zapoznany z potrzebnymi wątkami?:
6. Czy zdajesz sobię sprawę, że Opiekun może odrzucić twoje podanie bez podania przyczyny?:
7. Opowiedz krótko, na czym polega praca Egzaminatora?:
8. Czy znasz i spełniasz wszystkie wymagania potrzebne na rangę Egzaminatora?:
9. Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?!
10. Dlaczego ciebie mamy wybrać?:
11. Czy potrafisz odgrywać RolePlay?:
12. Podaj swoje wady i zalety:
13. Czy jesteś aktywny?:
14. Zainteresowania:

Podania piszemy pod tym wątkiem! Mają być one estetyczne, a bezsensowne wątki i posty będą usuwane!

Podania, które zostały przyjęte, lub odrzucone zostają usunięte!
Brak
  Odpowiedz
1. Nick: Dsacqwaf
2. Imię: Kacper
3. Wiek: 13
4. Coś o sobie?: Cześć nazywam się Kacper mam 13 lat , interesuję się projektowaniem i programowaniem . Lubię pomagać innym i gdy ktoś potrzebuje pomocy od razu pomagam. Nienawidzę pesymistów ponieważ sam jestem optymistą. Jestem spokojny i przyjazny. Uwielbiam piłkę nożną i koszykówkę oraz piłkę ręczną
5. Czy jesteś zapoznany z potrzebnymi wątkami?: Tak 
6. Czy zdajesz sobię sprawę, że Opiekun może odrzucić twoje podanie bez podania przyczyny?: Tak
7. Opowiedz krótko, na czym polega praca Egzaminatora?: [b]Osoba przeprowadzająca egzamin, osoba oceniająca arkusze egzaminacyjne , wyrabia prawo jazdy oraz inne dokumenty[/b]
8. Czy znasz i spełniasz wszystkie wymagania potrzebne na rangę Egzaminatora?: Tak
9. Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i sprawny mikrofon?! Tak
10. Dlaczego ciebie mamy wybrać?: Ponieważ łatwo można mnie polubić , oraz w prosty sposób się ze mną zaprzyjaźnić. Nie obrażam się za nic więc gdy ktoś powie mi prawdę to nie strzelam focha. Łatwo się uczę. Lubię poznawać nowych ludzi.
11. Czy potrafisz odgrywać RolePlay?: Tak
12. Podaj swoje wady i zalety: [b]Wady: leniwy, czasami może mnie nie być na serwerze Zalety: pracowity, przyjazny, miły[/b]
13. Czy jesteś aktywny?: Tak
14. Zainteresowania: Lubię grać w koszykówkę , projektować budynki , programować (raz chciałem spróbować stworzyć własną grę) . Granie w gry. Słuchanie muzyki.
KQBA napisał 07-17-2019, 09:22:
Akceptuję!
[Obrazek: url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&c...5467485035]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości