Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Moderatora!

Rekrutacja na Moderatora!
2017-10-01

Co jest wymagane na rangę moderator?:

1. Dużo wolnego czasu, który możesz poświęcić na pomaganie graczom na serwerze EL2
2. W miarę dobry mikrofon oraz częsta aktywność na serwerze TeamSpeak
3. Taka osoba musi być ogarnięta i dawać dobry przykład innym, rozwydrzonego dzieciaka tutaj nie chcemy.
4. Taka osoba musi mieć na uwadze że ranga moderator jest od pomagania administracji oraz graczom, a nie do czerpania własnych korzyści

Wzór podania na Moderatora:
1. Nick:
2. Wiek:
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:
4. Opowiedz coś o sobie:
5. Czemu to właśnie Ty?:
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^)

Uwaga:
Podania prosimy pisać w odpowiedzi do tego posta, nie tworzyć nowych tematów oraz nie pisać innych postów!
Jeśli ktoś napisze jakiś inny post w odpowiedzi do tego wątku dostaje bana na forum na okres 3 dni.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

1.luti
2.11
3.jestem ogarniętą osobom
4.nazywam sie Mateusz mam 11 lat gram w piłke nożną
5. dlatego ja że na 5 serwerach byłem Adminem moderatorem
6.tak mam doświadczenie tak jak pisałem byłem na 5 serwerach adminem
7.administracja jest bardzo fajna nigdy nie spotkałem takich ludzi serwer jest najlepszy na świecie jesteście najlepsi
1. Nick: Mintgaming308
2. Wiek: 13
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:
4. Opowiedz coś o sobie:Mam na imię Mateusz i mam 13lat . Mam 2 kotów w Domu . Lubie grać z amci585 . Urodziłem się  w Inowrocławiu i nadal mieszkam . Chodze do szkoły Nr 4 . W przyszłości marze Być Policjantem . Uczę sie Tanczyć Shuflle dance  . Umiem mówić Po niemiecku . Jeszcze 1 klasa i liceum jej . Mieszkam w Inowrocławiu                               
5 . Czemu to właśnie Ty?: jestem Bardzo aktywny na serverze i na ts3 I lubię pomagać obywatelom Takie coś Że zawsze miałem zgode z Adexem i z Administracją Bardzo bym chciał Byc Modem . Znam komendy wanda i itp
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak,Mam Na innym servverze Moda
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) No Adex od zawsze marze być Moderatorem na EasyLifie2 Kocham ten server i nigdy nie przestane . Gram od 2 edycji servera EasyLife2 . Jestem bardzo często na ts3 Czekamy na wyniki .kadra Administracji i Sam Adex i Yukisia Są najlepsi
 Patrzyłem na ciebie przez szybę, pukałem do ciebie przez szkło

1. Nick: C_a_n_d_y
2. Wiek: 13
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak, jestem ogarnięty i dużo osób mnie zna oraz lubi, często jestem również na TS Smile
4. Opowiedz coś o sobie: Jestem Kuba mam 13 lat.Mieszkam w Markach, jest to miasto obok Warszawy. Gram na tym pięknym serwerze od paru miesięcy.Jestem bardzo często aktywny. Jak narazie jestem na stanowisku Policjanta jednak marzę o wyższej randze. Pomagam graczom jeżeli tego potrzebują. Jestem miły, pomocny, ogarnięty. Jestem bardzo dobrze zapoznany z komendami. 
5. Czemu to właśnie Ty?: Myślę że się dostane ponieważ, naprawdę warto mi zaufać a jak już wspominałem marzę o wyższej randze. Jednak wiem że mam mniejsze szanse ponieważ są ludzie na serwerze którzy mają wyższą rangę np. Budowniczy, Premier lub Komendant.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Niestety nie miałem jeszcze przyjemności :/ Ale jestem gotowy na stanowisko Moderatora.
7. Dopisz coś od siebie: Wiem że nie było tego napisane jednak dodam swoje zainteresowania aby każdy mógł mnie bardziej poznać. Więc tak interesuję się fotografią, architekturą wnętrz oraz stylem tańca pod nazwą shuffle dance Wink

Pozdrawiam Smile
Zwykły obywatel policjant serwera EasyLife Smile
1. NickTongueroXor
2. Wiek:16
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?:No a jak nie inaczej
4. Opowiedz coś o sobie: no to Gram na Serwie od 1 Edycji na każdej edycji miałem koscioł na tej też ale nie mam bede budował
jestem religijny i Deus Vult
5. Czemu to właśnie Ty?: Grma na serwie od 1 Edycji myślę że adex mnie pamięta bo nie raz byłem Budowniczym/Policjantem/Urzędnikiem/Moderatorem
1 słowem pełniłem sporo funkcji i reklamowałem kiedyś serwer miałem range YT jestem Inteligenty i miły dla graczy
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Oczywiście na wielu serwerach miałem range Moderator a nawet miałem swój serwer
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) LUbie bardzo Budowac gram na EasyLife od KIlku lat i znam Historie tego serwera stara administracje oraz wiele innych żeczy kocham ten serwer chociaż dawno na nim nie grałem bo kilka miesięcy ale to stare dzieje mogę sie nadać na te stanowisko bo znam serwer od kilku lat i myśle że stary dobry gracz przyda sie na stanowisku Moderatora

Dziękuja ProXor
1. Nick: lary
2. Wiek: 14
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Jestem osobą ogarniętą , gracze mogą to potwierdzić
4. Opowiedz coś o sobie: Nazywam się Oliwier mam 14 lat . W tym roku jestem już w II gimnazjum . Mieszkam w małym miasteczku w województwie Wielkopolskim . Jest one położone niedaleko stolicy Wielkopolski czyli Poznania . Jestem Policjantem serwer EL2 . W wolnej chwili wchodzę na serwer i pomagam graczom , sprawdzam dowodu i inne dokumenty dostępne na serwerze . Przygodę z serwerem zacząłem jako Vip i tutaj jest moje biografia : Vip , Urzędnik a teraz Policjant . Moim zainteresowaniami są : Matematyka , Geografia , fizyka , informatyka i grafika
5. Czemu to właśnie Ty?: Jestem już doswiadczonym graczem i wiem o co chodzi . Byłem w prawie każdej pracy dostępnej dla graczy niskiej administracji . Umiem doradzić i pomóc obywatelom , i graczy o randze np. urzędnik gdyż sam nim byłem i wiem o co chodzi . Mam bardzo dużo wolnego czasu i próbuje go poswięcić go na graniu na serwerze . Znam prawię całą administrację serwera i umiem się z nimi dogadać jak równy z równym . To nie znaczy że nie mam szacunku dla starszych czy młodych po prosty nie stresuję się przy rozmowie z młodszym czy z starszym graczem .
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Jestem , gdyż byłem parę razy na podobnych stanowisku w administracji na innych serwerach MC
7. Dopisz coś od siebie Jestem osobą która lubi robić cos w grupie . Jestem otwarty na wszystkich , gdyż wiem że szata nie stroi człowieka . Mam w miarę ogarniętą ortografie . Zrobię tam może pojedynczy błąd ale to muszę być zmęczony albo musi być inna przyczyna . Dla czystej informacji z J.Polskiego mam 5- . Z komendami WAND jestem ogarnięty gdyż dużo razy na serwerach Creative z niego korzystałem , oraz pomagałem w budowie pary serwerów . Jestem bardzo dobrze zaopatrzony w pamięć wiec mogę dużo rzeczy zapamiętywać bez notatki . Mam bardzo dobrze zapamiętany regulamin serwera gdyż często muszę pisać na chacie gdyż niektórzy się do niego nie stosują . Nigdy nie dostałem bana powyżej 15 minut .
Wolni ludzie nie mogą wyobrazić, co oznaczają książki dla tych co zyja w ukryciu.
- Anna Frank 
1. Nick: ArdusGaming
2. Wiek: 15
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Tak Big Grin
4. Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Jakub,mieszkam w Krakowie nie dawno się tam przeprowadziłem,bardzo fajne miasto oraz fajne towarzystwo Big Grin.Interesuję się grą w piłkę nożną,bieganiem oraz ogólnym sportem.Moją pasją jest gotowanie,interesuję się akurat Polską kuchnią.Mój komputer jest w pokoju rodziców więc żeby na niego siąść muszę się trochę na gimnastykować xD.Nie na widzę fałszerstwa czyli czegoś takie że jak ja komuś coś powiem to on to wygada,po prostu nie na widzę!Albo jak ktoś pisze bez podstawne skargi na graczy lub Administracje,strasznie mnie to wkurza uwierzcie mi Big Grin.Lubię jeździć na rowerze.Czasem w szkole mamy takie coś że jeździmy na wyścigi rowerowe,a jak zawsze Ardusik musi być najlepszy i najszybszy xD.Od jakiegoś czasu robię grafiki,ale ostatnio miałem reseta kompa i straciłem programik .Kiedyś podkładałem głos do jakiejś bajki xD,ale nawet nie pamiętam do jakiej bo byłem mały xD.
5. Czemu to właśnie Ty?: Jestem ogarnięty,dogaduje się z graczami co najważniejsze! Także jestem Urzędnikiem na EasyLifi,e,myślę że jestem gotowy aby podjąć taką decyzje.
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Nie wiem czy to jest istotne ale miałem swój serwer i grało na nim dziennie od 30-50 graczy
7. Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) Chciałbym tutaj napisać jak natrafiłem na  serwer oraz co chciałbym na nim zrobić czy usprawnić Big Grin.Na serwer na trafiłem przez Creeza,a jak? W taki sposób że patrzałem sobie serie z serwerów Miencarrft nie wiem jakim cudem ale natkałem się na jakis filmik Creeza z EasyLif,a i tak tutaj trafiłem Big Grin.A  na serwerze bym chciał usprawnić przede wszystkim to żeby nie ogarów którzy się wyzywają lub nie szanują serwera i włożonej w jego pracy bym banował.Oraz chciałbym żeby była więszksza kultura.Nie chodzi mi tutaj Adex że ja mówię o serwerze czy coś,ale chodzi mi tutaj o graczy Big Grin.Po prostu nie których zachowań graczy nie szanuję i tyle.Częściowo mi tutaj chodzi o kulturę osobistą okazywaną przez graczy na serwerze TongueOraz to żeby była większa aktywność na serwerze (:  Tutaj opisze jakie mam zdanie o tutekszej Adminisyracji Big GrinZawsze od początku mojej gry wiedziałem że Administracja jest ogarnięta i miła,oraz że nie oszukuje tylko jak banuje to na pewno nie  za nic.Od początku mojej gry tutaj wiedziałem że Adex nie żeruje na Unbanach ani ogólnie na kasie.Wiec z większości dla tego tutaj gram do dzisiaj.Nastepnie chciałbym opisać coś luźniego na koniec.Chcialbym  dodać więcej ewentów dla czego?Dla tego że jak ja jestem na serwerze żadko kiedy są ewenty,a ja bym je organizował oraz robił ewenty na kase działki itp.Też bym chciał dodać nowe ewenty typu bieganie w wyznaczonym polu,przeżycie tsunami z lawa na zwyklym świecie i wiele innych Big Grin.Też po części chciał bym zrealizować propozycję graczy z forum czy też z serwera.Na serwerze chcempo prostu ulepszyć to na co Administracja np.Nie ma na to czasu ;D ;P

Dziękuje za przeczytanie-Pozdrawiam ArdusGaming-Urzędnik EasyLif,a Big Grin
NICK:Helmutkowa
Czy jesteś ogarniętą osobą?:TAK
Opowiedz coś o sobie:Lubie piłkę nożną gram dużo na komputerze praktycznie tak spędzam mój wolny czas
Czemu to właśnie Ty?: Ponieważ jestem policjantem na 2 serwerach i lubie pomagac ludzią
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?:Mam doswiadczenie ze stanowiska POLICJANTA
Dopisz coś od siebie (możesz tym nieźle zaplusować ^^) : Nigdy nie dostalam bana na żadnym serwerze ani kicków
1. Nick: Mutrynek
2. Wiek: 14
3. Czy jesteś ogarniętą osobą?: Oczywiście, prosta rzecz w której jestem dobry Big Grin.
4. Opowiedz coś o sobie: Cześć! Jestem Kamil posiadam 14 lat. Jestem piłkarskim dzikiem strzał i gol :d. Urodziłem się w Sonsowcu i mieszkam w sosnowcu, bardzo fajne miasto, polecam tam pojechać. Jestem też grafikiem, jeśli będzie potrzebna grafika dla easylife pisz śmiało Adex!. To będzie z tego punktu na tyle.
5. Czemu to właśnie Ty?: Jestem dość aktywny na serwerze pomagam w szybkim tempie odpowiadam na pytania zadawane przez graczy. Jestem bardzo pewny siebie ( jest to dość duża zaleta ). To też na tyle w tym punkcie!
6. Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Tak, jestem helperem PvP na pewnym serwerze, ogarniam komendy na wysokim poziomie.
7. Dopisz coś od siebie : Kiedyś wbiłem na serwer był to czerwiec, Yuki była wtedy na serwerze spytałem się czy serwer ma forum w mgnieniu oka odpowiedziała na pytanie. Pomyślałem że ja przecież też tak mogę! Czekałem na jakąś rekrutacje, pojawiła się rekrutacja na urzędnika zgłosiłem się i dostałem się, poznałem wtedy dużo osób nie byłem już takim "no name". Szybko znudziła mi się ta praca, pojawiła się rekrutacja po naborze nowego komendanta Varo, zgłosiłem się i dostałem. I do tej pory jestem Policjantem easylife! Teraz pojawiła się rekrutacja na moderatora i dlaczego by się nie zgłosić? To by było na tyle w tym punkcie!
Pozdrawiam Mutrynek.
Nick: TheBrimoPL
Czy jesteś ogarniętą osobą: Jasne że tak
Opowiedz coś o sobie: Mam na imię Szymon i mam 11 lat. Moje zainteresowania to: Tiry (transport drogowy) lub ponadnormatywny, rolnictwo, i wiele innych związanych z mechaniką.
Bardzo lubię grać w szczególnie w Euro Truck Simulator 2, Farming Simulator, Minecraft i czasem CS:GO.

Czemu to właśnie Ty?: Gram na tym serwerze od dłuższego czasu, dokładnie to ponad rok. Zawsze podobało mi się jak admin serwera, policjanci i inni z ważną rangą na tym serwerze pomagają innym graczom i też chciałbym to robić i marze o wysokiej randze.
Czy masz jakieś doświadczenie na podobnym stanowisku?: Posiadam swój własny serwer nie jest on do końca tak rozbudowany jak inne serwery tylko po prostu survival.
Dopisz coś od siebie: Wiem, że ten opis nie jest zbyt zachęcający, ale proszę dajcie mi tę szansę...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości