Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[NZU] Wyniki I Etapu rekrutacji na Administratora firmy | 07.07.2019 |
Witam. Po długim oczekiwaniu na wyniki I etapu rekrutacji na Administratora firmy NZU pojawiają się wyżej wspomniane wyniki. Jako iż podanie napisał tylko @mikiVLOG, zatem przechodzisz I Etap, lecz mimo, że jesteś sam, czeka Cię jeszcze Etap II.
II Etap na obecną chwilę przewiduję na 10.07.2019 (tj. środa) na godz. 11:00. Jeśli będziesz mnie oczywiście widział wcześniej na serwerze, i zdarzy się sytuacja, że będę mógł przeprowadzić rekrutację to nie ma problemu. Jeśli nie będziesz mógł rozmawiać do tego czasu, prosiłbym o napisanie mi na PW innej daty, w którym dniu możemy ową rekrutację przeprowadzić.
P.S. W ostatecznej sytuacji, kiedy nie będę mógł wcale przeprowadzić z Tobą rekrutacji, zgłoś się do @KQBA, ale myślę, że taka sytuacja się nie zdarzy, więc "głównym" rekrutantem jestem ja.

Z pozdrowieniami
Administracja NZU
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]

"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
Jak narazie to ten termin mi pasuje jak by coś miało się zmienić to będę pisał pw
mikiVLOG - masz sprawę pisz pw Smile
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości