Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja na Premiera 2019-07-09
1. Nick: 

Iloveanime

2. Wiek: 

niestety mam te 27 lat

3. Od kiedy grasz na serwerze?: 

od roku

4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: 

Otóż byłem już premierem na serwerze przez okres 3-4 miesięcy i myślę że sprawowałem się dobrze i było to widać, kadra była zadowolona, obywatele także, był czas na zabawę ale i na poważne tematy także. Zawsze jak byłem na randze ,, rzadzącej `` to pomagałem swoim podopiecznym prywatnie, podając im np swój numer telefonu, pomagałem im do tego stopnia że zadzwonili do mnie rodzice jednego podopiecznego z podziękowaniami. Jestem osobą która lubi odpowiedzialne stanowiska, dlatego też czy to firmy czy frakcja zawsze ,, pcham `` się do odpowiedzialniejszych funkcji. Większej ilości urzędników nudzi się ta praca po miesiącu/dwóch planuję rozbudować funkcyjnie urząd do tego stopnia by urzędnicy z uśmiechem i zapartym tchem wracali do naszego pięknego budynku. Jestem takim typem osoby która potrafi zrozumieć naprawdę dużo rzeczy oraz wiele zachowań ludzi, każdego podopiecznego urzędnika chce traktować indywidualnie, by jak najlepiej czuł się w kadrze. Można też powiedzieć że brzydzę się faworyzacji, lecz pewnie pomyślicie że specjalnie tak napisał, ponieważ były premier został zdegradowany z tego powodu, więc nie będę się rozpisywał jeżeli o to pojęcie chodzi. Jako osoba która dużą część gry spędziła w urzędzie oraz taka która zna funkcjonowanie jako zwykły urzędnik planuję wyciągnąć doświadczenie z tego i ulepszać rzeczy które wtedy wydawały mi się niedopracowane oraz bzdurne.

5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?:

Oczywiście, są to raczej najważniejsze cechy jakimi musi się kierować dobry ,, przywódca ``.

6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: 

Jestem osobą która miła i sympatyczna do czasu kiedy temat zejdzie na obrażanie ludzi, wtedy najlepiej po prostu wyjść z serwera. Nie wiem jak to ująć, ale lubię czuć atmosferę ,, rodzinną `` dlatego też na różnych serwerach gdzie grałem chciałem jak najbardziej sprawić by ludzie poczuli się u mnie jak ,, w domu ``. Jak można wywnioskować z mojego nicku, lubię oglądnąć w wolnej chwili anime, w sumie jak chodziłem do liceum miałem taką passe na to że głowa mała, próbowałem być jak moja ulubiona postać do tego stopnia że było z tym wiele ciekawych sytuacji. Prawdą jest również że lubię alkohol, ale mam cholernie silną głowę ponieważ w mojej dawnej pracy gdzie pracowałem przy projektach architektury przez rok, było takie coś jak spotkania poza firmowe gdzie chlaliśmy na potęgę i jakoś tak się przyzwyczaiłem do dużej ilości alkoholu, lecz oczywiście znam umiary, jak jestem ,, zbyt pijany `` to wychodzę z serwera i idę oglądać filmy, to jest chyba najlepsze krzyczeć w telewizor przy dobrym horrorze.  Jeżeli miałbym powiedzieć jakim jestem typem osoby to idealnie pasuję do mnie określenie śmieszka, ponieważ uwielbiam opowiadać żarty, być w centrum uwagi,  popisywać się nad jeziorkiem z przyjaciółmi, miotać butelkami za barem. Jestem bardzo sentymentalną osobą, na przykładzie, dalej mam srebrny zegarek mojego zmarłego ojca który jest jakimś szmelcem z aluminium za mniej niż 100 zł, ale serce nie pozwala mi się go pozbyć i zawsze jak go widzę to robię się ponury. Odbiegając od tych smutnych opowieści o mnie, kocham pracować z młodzieżą, pozwala mi to zapomnieć o mojej starości, że tak to ujmę. Oraz oczywiście gotowanie, no kurde gotowanie moje ulubione zajęcie w wolnej chwili, każdy lubi dobrze zjeść ale nie każdy wie jak wyśmienicie smakuję danie przygotowane przez Ciebie samego, jestem co prawda początkującym ,, kucharzem `` chociaż bardziej pasuję mi określenie ,, sierotki Marysi `` moje gotowanie jest tak niechluję że głowa mała, ale i tak uwielbiam to robić. Czasami lubię jeździć moim bmw po większych miastach w Czechach, godzinami wieczornymi typu 23, 24, puścić spokojną muzykę i oddać się temu krajobrazowi nocnej panoramy, jest to coś naprawdę cudownego, niezapomniane uczucia wręcz.

7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?:

-Unowocześniłbym plac jazdy
-Zachęciłbym obywateli by coraz częściej używali pojazdów 
-Mieszkania socjalne 
-Większy poziom RP
-Zmienię ogólnego systemu awansów
-Dodanie nagrody za pochwały, ponieważ pochwały po prostu były i tyle
-Unowocześnienie ,, urzędnika tygodnia `` - wyjaśnię na II etapie, jeżeli oczywiście będę miał tą przyjemność
-Zapewnienie miłej atmosfery dla pracowników
-Całkowita zmiana II etapu rekrutacji na urzędnika
-Podniesienie progu wiekowego, niewiele ale jednak 
-Dodanie normy tygodniowej 
-Wprowadzenie podatków - Wyjaśnię na II etapie
-Wprowadzenie ,, urzędu pocztowego `` - Wyjaśnię na II etapie
-Dodanie systemu ,, legendy urzędu `` - Wyjaśnię na II etapie
-Wprowadzenie pozwów/donosów na graczy

8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?:

do końca wakacji ponad 5-6 godzinek, ponieważ też mi się zachciało wakacji i wziąłem 2 miesięczny płatny urlop, po ,, wakacjach `` będzie to stałe 4 godziny 
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: 

Tak, naturalnie

10. Czy potrafisz zapanować nad kadrą urzędniczą?:

Oczywiście, za mojej kadencji zapanował nade mną @STACHY225 lecz poradziłem sobie z nim na tyle sprawnie, że utrzymujemy przyjacielskie kontakty.
[Obrazek: giphy.gif?cid=790b76115d204fcc5978755849...=giphy.gif]
  Odpowiedz
1. Nick: xSeallen
2. Wiek: 15
3. Od kiedy grasz na serwerze?: Od Kwietnia 2018 Roku.
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem urodzonym przywódcą wraz z tym jestem miły oraz sympatyczny i mam wiele przydatnych pomysłów które chce wprowadzić w życie, byłem przygotowywany na obowiązki i trud Premiera,oraz dla mnie liczy się honor,nie dobra materialne.Każdego chcę traktować równo i sprawiedliwie,nie toleruje chamstwa.
Jestem wyrozumiały i każdy błąd staram się zrozumieć i pomóc go naprawić. Chcę zbudować miłą, zgraną garstkę ludzi którą jest
kadra urzędnicza. Dążę do tego by stać się dobrym i sympatycznym premierem który poradzi sobie z kadrą,pomoże gdy zajdzie taka potrzeba,i będzie często aktywny oraz wprowadzi jak najwięcej zmian.
5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: Tak, potrafię być stanowczy i obiektywny, myślę że nie dał bym sobię wejść na głowę
zadając sobie jedno proste pytanie: Kto tu rządzi?
Cześć nazywam się Jakub można również do mnie mówić Nataniel i mam 15 lat. Mam wiele pasji takich jak
historia,boks,gry czy jazda na Skate parku.
Od 6 lat interesuje się  deskorolkami i boksem.
Wiele przez życiu się ponadto zmieniło musiałem zmienić otoczenie wyprowadzając się do Warszawy.
Mam brata i siostrę z którymi dobrze na ogół się dogaduje
to oni pomogli mi rozwijać pasje, jestem im za to do dnia dzisiejszego wdzięczny.
Mam również paczkę przyjaciół z którą bardzo dobrze się znamy,nawet gdy się pokłócimy to ponownie się godzimy i wracamy
do wspólnej przyjazni.

Na co dzień jestem miłym i pogodnym człowiekiem, mało kiedy się denerwuje ponieważ mój charakter jest łagodny, sympatyczny i wyrozumiały.
Mam wiele inicjatyw,całych nie uda mi się tu streścić: (Więcej na II Etapie)
- Zapewnienie miłej atmosfery urzędnikom
- Zapewnienie ładu i składu kadry.
- Zmiany budowlane w urzędzie
-  Usunięcie przeglądu pojazdów
- Dodanie Aktu Zawarcia małżeństwa i rozwodu
- Dodanie możliwości kredytu (Tak nie za dużo)
- Urozmaicenie pracy urzędnik
- Pozwolenia na budowę (Domku,Biura,itd)
- Rozbudowanie bardzo ważnego aspektu RolePlay'u
- Przywrócenie potrzebnego CV
- Spadki
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: 3-6h Momentami więcej.
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Oczywiścię że tak.
10. Czy potrafisz zapanować nad kadrą urzędniczą?: Myślę że tak, u mnie nie ma przekupstwa i faworyzacji kadry. Oraz nie dam się znieważyć.
 Pomogłem? Daj Rep+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Odpowiedz

Podanie na Premiera - PlukinsonekPL

1. Nick: PlukinsonekPL

2. Wiek: 15

3. Od kiedy grasz na serwerze?: Od ponad roku

4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Jestem w kadrze od ponad 8 miesięcy (początek grudnia 2018). Potrafię pisać ładne oraz schludne wątki. Chciałbym zostać Premierem czyli głową Urzędu, ponieważ mam już duże doświadczenie w Urzędzie. Pełnię w nim ważną rolę - jestem Sekretarzem premiera. Mam duże doświadczenie pełniąc następujące role:
- Ranga Specjalista urzędu przez ponad 5 miesięcy.
- Opiekun Egzaminatorów
- Sekretarz Premiera

5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: Sądzę że tak, ale będę dążył do tego by być jeszcze lepszym.

6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Nazywam się Marcin. Mam 15 lat. Od września będę uczęszczał do 1 klasy LO. Moją pasją jest mechanika, oraz inżynieria samochodowa. W przyszłości chciałbym zostać Stomatologiem bądź właśnie mechanikiem. Bardzo lubię grać w gry tj. Minecraft, Cities: Skylines, Euro Truck Simulator 2, BeamNG.Drive.

- Modernizacja placu manewrowego
- Urozmaicenie ważnego czynnika dla Urzędu jakim jest RolePlay.
- Szkolenia Urzędników 
- Organizowanie zebrań 1-2 razy w miesiącu.
- Możliwości przekazania spadku innemu graczowi
- Większy udział pojazdów na serwerze
- Wprowadzenie kosztów związanych z utrzymaniem firmy (przybliżę sylwetkę na drugim etapie)
- Chciałbym wprowadzić tam domową atmosferę, tak aby praca urzędnika była nie tylko nudnym, ponurym obowiązkiem
- Modernizacja Urzędu
-I wiele innych ciekawych pomysłów... ;)

8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: W wakacje nawet 10-12h. Średnia w roku szkolnym to ok. 2-4h/dziennie. Uważam że to całkiem sporo

9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam.

10. Czy potrafisz zapanować nad kadrą urzędniczą?: Uważam że potrafię. Staram się utrzymywać kontakt z nimi, nie daje się znieważyć. Staram się być sprawiedliwy i nie dopuścić do faworyzacji

[Obrazek: 2020-bmw-8-series-gran-coupe-124-1560875...size=480:*]
  Odpowiedz
1. Nick: Zosix148

2. Wiek: 13/14

3. Od kiedy grasz na serwerze?: od półtora roku +/-

4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ, według mnie nadaje się na tą posadę. Jestem doświadczona we wszystkich zawodach na naszym kochanym serwerze, a rozpoznawalność mam bardzo dużą. Potrafię być długo aktywna, jeśli coś się stanie - rozwiążemy sprawę!

5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: Oczywiście, prywatne relacje do pracy nie mają wstępu. Byłam w policji (w zarządzie), więc wiem co to znaczy.

6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Jestem Zosia i mam rocznikowo 14 lat, gram w minecrafta od około 6-7 lat a na serwerze od roku. Mam dwóch młodszych nieznośnych braci, którzy zawsze się o coś kłócą. Lubię grać także w fortnite, Need for speed, knack, LittleBigPlanet, Grand Turismo i wszystkie gry na PS4. Także padami z ps4 gram na laptopie. Interesuje się elektroniką, sportem, dziennikarstwem, psychologią i grami, lubię także jeździć na rowerze i łyżwach. Za nic nie mogę się zdecydować kim mam zostać w przyszłości i mam z tym problem.

7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?: Jest na pewno wiele czynników, które to zmienią. Na przykład każdy w urzędzie może mieć swoje zdanie, oraz też obywatele i inni gracze. Według mnie trzeba całkowicie wytępić złe relacje z kadr [tutaj urzedniczej], żeby każdy mówił wprost i tyle. Oraz parę materialnych sugesti np.:
- Jakaś reklama i udogodzenia dla osób wyrabiających dokumenty w urzędzie - żeby po prostu chciało iść im się do urzędu. Bo jak na razie idą tylko gdy MUSZĄ coś wyrobić.
- ''rabaty'', ''bonusy''? czy coś w tym stylu
- Jak w szpitalu są lizaczki, można w urzędzie zrobić długopisy czy coś w tym stylu za free, klient będzie  przychodził, brał pióro/długopis/cos do pisania i wypełniał ankietę/jakiś dokument związany z pewnym NOWYM dokumentem nad, którym jeszcze mozna pomysleć.
- I ogólnie zrobić z urzęku 100% optymistyczny i wesoły urząd Smile
- Większość pomysłów jeszcze w trakcie...

8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: Myślę, tak 1-6h

9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak

10. Czy potrafisz zapanować nad kadrą urzędniczą?: Tak jak udawało mi się to w ciężkich sytuacjach w policji, tak myślę, że tutaj też się uda. Będę się starać Smile
[Obrazek: giphy.gif]
PRAWA RĘKA KOŚCIOŁA(dobijemy 50 rep?)
  Odpowiedz
1. Nick: pawel55
2. Wiek: 17
3. Od kiedy grasz na serwerze?: rok i 1 miesiąc.
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem dojrzały, mam doświadczenie w zarządzaniu ludźmi z gier i realu Smile
5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?:  Jak najbardziej.
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Jestem osobą stanowczą, inteligentną, pracowitą, aktywną i udzielającą się. Chodzę do technikum, lubię zwierzęta i zabawę z innymi. Nie mam hobby ani pasji lubię wiele rzeczy i chcę się każdą cieszyć wystarczająco. Jestem samowystarczalny, zawsze poradzę sobie sam, jednakże wolę kogoś mieć ze sobą. Uważam że w grupie jest raźniej i warto pracować w parę osób a nie samemu. 
7. Co byś zmienił/wprowadził jako nowy premier?: Wprowadził bym to co jest potrzebne i czego oczekują ode mnie gracze i urzędnicy. Nie mam zamiaru bawić się w jakieś rzeczy które będą nieużyteczne bądź głupie. Oczywiście mam parę pomysłów które są dobre i z chęcią przedstawię je na ts3. 
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: Myślę że 4h+ zależnie od dnia i pogody, lubię też przesiadywać w nocy.
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak
10. Czy potrafisz zapanować nad kadrą urzędniczą?: Bez problemu.
  Odpowiedz
1. Nick: Potion07
2. Wiek: Od jutra 12 <3
3. Od kiedy grasz na serwerze?:
Od 2 lat!
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:
Lubię próbować nowych rzeczy, uważam że sprawdziłbym się na tym stanowisku,
potrafię zarządzać kadrą,
5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: 
Tak
Jestem Kacper, mam 12 lat mieszkam w Lublinie natomiast urodziłem się w Londynie.
Lubię koty, nawet mam jedną rudą hałajstre w domu.
Będę szedł do klasy 6, w 5 miałem nawet dobre wyniki.
Bardzo lubię customizowalne rzeczy w stylu megakoszuli, caseroom itd.
Tak szczerze to interesuję się wszystkim, i jednocześnie niczym.
A no papierkową robotę bym wywalił.
Pewnie bym dodał nowy dokument (Coś w stylu książeczki wojskowej zamiast CV do policji jak
komwndnt by się zgodził) no i mam inne pomysły
8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?:
Zależy od dnia, tak szacunkowo to w wakacje ze 3h dziennie.
W czasie roku szkolnego różnie będzie
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak!
10. Czy potrafisz zapanować nad kadrą urzędniczą?:
Się wie
[Obrazek: 47579421_1012735002245237_46620877645886...e=5CBD8D59]
  Odpowiedz

Podanie na posadę Premiera
» [@KQBA] «

1. Nick: KQBA
2. Wiek: 13.5 (Wiek nie jest najważniejszy)
3. Od kiedy grasz na serwerze?: Ponad pół roku, a dokładniej grę na serwerze zacząłem 1 lutego, 2019 roku.
4. Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Ponieważ jestem osobą z wieloma cechami nadającymi się, na stanowisko Premiera. Te cechy, to sympatyczność, stanowczość, wyrozumiałość, asertywność, obiektywność, optymizm, pomocność i podejście do ludzi. Jestem osobą bezkonfliktową. Nie ma na mnie skarg. Moja aktywność na serwerze, jest ponadprzeciętna. Za Premiera @Avioo, w związku z zawieszeniem Pazdka, byłem tymczasowym Zastępcą Premiera i ogarniałem kadrę w potrzebie. Mam dobrą reputację pośród graczy. Zrewolucjonizowałbym pracę Urzędnika, a to natomiast zachęcałoby nowych graczy, jak i starych, do pracy w Urzędzie. Byłem dwa razy Urzędnikiem, za @Romet'a i @Avioo. Jeśli chodzi o praktykę bycia Premierem, to myślę, że bym sobie poradził, bo umiem moderować dział, pisać ładne wątki, zarządzać kadrą i wyznaczać komuś zadania. Sam jestem osobą wielozadaniową. Myślę, że nadałbym się na to stanowisko. Dodam, że uczestniczyłem w rekrutacji na Redaktora Naczelnego, aczkolwiek II Etap zdałem, ze słabym wynikiem :3 Oczywiście znam obowiązki takiego stanowiska. Mam wiele pomysłów, które zrealizowałbym, gdybym został Premierem.
5. Czy umiesz być obiektywny i stanowczy?: Tak, jak opisałem swoje cechy w poprzednim punkcie, czyli tak. Są to moje najważniejsze cechy.
6. Opisz siebie w minimum pięciu zdaniach: Nazywam się Jakub i mam trzynaście lat. Posiadam trzy pasje, czyli motoryzacja, informatyka i sport. Od 5 lat trenuję sztukę walki "Aikido" i osiągnąłem w niej wysoki stopień, który pozwala mi na rozpoczęcie dalszej drogi w mojej pasji. W każdej pasji powiększam swoją wiedzę. Na rowerze jeżdzę praktycznie codziennie, z reguły na SkatePark z kumplem, lub na jazdę terenową z ekipą. Na ogół jestem dość kulturalny, aczkolwiek czasami zdarzy mi się, że użyję przekleństwa, których przykładu nie będę podawał. Na serwerze gram ponad pół roku i aktualnie, nie zamierzam kończyć gry na serwerze. Jestem osobą stanowczą i obiektywną. Byłem vPremierem Zastępczym, za czasów Premiera @Avioo, który niestety został zdegradowany i ogarniałem kadrę. Bardzo mi szkoda, że został zdegradowany, bo to jedna najlepszych osób, jakie poznałem w tej społeczności. Moja ortografia jest wysokiego poziomu i posiadam duży zasób słownictwa. Jedną z moich najważniejszych cech, jest wyrozumiałość, która pozwala mi lepiej porozumieć się z graczem. Piszę skrypty do minecraft, i mam zamiar przedstawić dwa autorskie skrypty na ten serwer. Chciałbym rozwinąć kadrę Urzędniczą, bo mam wrażenie, że dochodzi do upadku. Staram się nie popadać w konflikty i nie kłócić się z nikim. Po prostu jestem osobą zrównoważoną. Zawsze dążę do celu i nigdy się nie poddaję.

- Sąd (Pozwy, skargi) (Więcej na II Etapie)
- Rozbudowa Urzędu + Dobudowa (Skarbówka) (Sąd)
- Nowy system awansów (Więcej na II Etapie)
- Aktualizacja wątków i napisanie nowych
- Ranga "Konserwator" ds. dofinansowań (Więcej na II Etapie)
- Wniosek o bycie Egzaminatorem (Takie CV, tyle, że do Pracy Egzaminatora)
- Akt własności (Więcej na II Etapie)
- Możliwość zamówienia dowodu poprzez Maila (Więcej na II Etapie)
- Ustawy
- Dodanie punktu do Dowodu, z adresem zamieszkania (Więcej na II Etapie)
- Regulamin Dofinansowań (Więcej na II Etapie)
- Rygorystyczniejsze traktowanie braku raportu z wyrabiania dokumentów (Więcej na II Etapie)
- Nowe Prawa jazdy (Więcej na II Etapie)
- Licencja Pilota (Więcej na II Etapie)
- Notariusz (Więcej na II Etapie)
- Comiesięczne obowiązkowe testy z RolePlay dla Urzędników (Więcej na II Etapie)
- Urzędnik Roku (Więcej na II Etapie)
- Nowe rangi i plan wypłat
- Punkt pocztowy w Urzędzie (Więcej na II Etapie)
- Wniosek o pochówek, aczkolwiek byłby on płatny i taka osoba zostałaby pochowana na Cmentarzu (Są podobne propozycje, ale moja ma zupełnie inną zasadę działania) (Więcej na II Etapie)
- 500+ (Więcej na II Etapie)
- Wniosek o świadczenie 500+ (Więcej na II Etapie)
- Nowe rangi (Dodatkowe i Urzędnicze)
- Skarb państwa (Więcej na II Etapie)
- Rejestry numerów dowodów (Niedopracowane)
- Urozmaicenie tworzenia rodzin (Wszystko związane z tworzeniem rodzin) (Więcej na II Etapie)
- Możliwość ubiegania się o order za zasługi dla serwera lub danej frakcji (Niedopracowane) (Więcej na II Etapie)
- Zmiana w rejestracji pojazdu (Więcej na II Etapie)
- Możliwość zrobienia własnego punktu WORD (Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego), przez Gracza (Nowe działki inwestycyjne, większe RolePlay, a przy tym większa frajda) (Więcej na II Etapie)
- Podsumowanie miesiąca (Więcej na II Etapie)
- Paragony (Więcej na II Etapie)
- Loterie paragonowe (Więcej na II Etapie)
- Inspekcja pracy (Więcej na II Etapie)
- Fundusze inwestycyjne (Więcej na II Etapie
- Możliwość stworzenia konkursu, który sponsoruje Urząd (Więcej na II Etapie)
- Możliwość zarejestrowania budowli (Specjalna Inspekcja sprawdzałaby stan i inne dane w celu rejestracji) (Więcej na II Etapie)
- Podział działek na rolne/budowlane/inwestycyjne i inne (Oczywiście z możliwością zmiany pisząc wniosek do Urzędu) (Więcej na II Etapie)
- Dodanie podatku VAT, obowiązkowego do zarejestrowania w skarbówce (Firmy, sklepy) (Było omawiane we wcześniejszych propozycjach w moim podaniu) (Więcej na II Etapie)
- Komornik Sądowy (Więcej na II Etapie)
- Tablice z rejestracją projektu na placu budowy (Więcej na II Etapie)
- RolePlay przy wykonywaniu inspekcji i konserwatorowania (Wcześniejsze Propozycje) (Więcej na II Etapie)

Reszta na II Etapie :3 (Nie wiem, czy będzie coś dodatkowego, bo tu jest 40 propozycji, c'nie + Nie liczy się ilość propozycji, tylko ich jakość!)

8. Jak długo dziennie możesz grać na serwerze?: Nie umiem tego dokładnie określić, aczkolwiek sądzę, że więcej niż 3 godziny dziennie jestem w stanie spędzić, a na weekendzie mogę nawet cały dzień.
9. Czy posiadasz Teamspeak3 oraz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam.
10. Czy potrafisz zapanować nad kadrą urzędniczą?: Tak, jak już mówiłem, byłem tymczasowym vPremierem i ogarniałem kadrę, ale jeśli chodzi o moją odpowiedź, to tak, umiałbym. Nawet teraz pomagam (Pomagałem) @SeKu z kadrą i myślę, że można dać mi szansę.

Pisałem dokładnie takie same podanie wcześniej, ale się usunęło :<

Pozdrawiam

Brak
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości