Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekarz - podanie MaciejTVelo
1. Nick: MaciejTVelo
2. Imię: Maciej
3. Wiek:13 lat
4. Ile już grasz na serwerze?: Na serwerze gram od dwóch miesięcy.
5. Czy byłeś kiedyś Karany/a banem/mutem? (Jeśli tak to za co): Nie
6. Czy znasz regulamin serwera, team speak 3 oraz lekarza:Tak
7. Czy posiadasz komunikator Team Speak 3 wraz z działającym mikrofonem?: Tak
8. Ile czasu możesz poświęcić dla pracy lekarza (Od poniedziałku do piątku, oraz w weekend?): Na tygodniu 4-5 godzin . W weekendy 5-6 godzin
9. Opisz siebie, twoje plusy i minusy (min. 5 zdań):Jestem pracowity , bardzo chętny do pracy . Plusy : Dobrze mi idzie zawieranie nowych kontaktów . Bardzo dobrze idzie mi nauka nowych umiejętności . Jestem też posłuszny. Minusy : Jestem bardzo gadatliwy .
10. Czy dobrze będziesz sprawował się jako lekarza?: To zależy dla kogo . Dla mnie na przykład ja sądzę , że będę dobrym lekarze , a państwo sami ocenią .
11. Dlaczego akurat TY?: To jest dobre pytanie . Ja dlatego , bo jestem bardzo pracowity , posłuszny i mogę poświęcić dużo czasu pracy , a poza tym uwielbiam prace z innymi ludźmi.  
12. Czemu posada Lekarza a nie np. Urzędnika/Policjanta?: Posada lekarza , bo jest to moje marzenie z wczesnego dzieciństwa i poza tym na inne prace się po prostu nie nadaje  
mysle, ze warto dac ci szanse na tak
[Obrazek: h5tRcfF.png?1]

Na tak
- za mało rozpisane
+ Wiek
+ Staż
+ Miły
                   [Obrazek: giphy.gif]
Dobijemy 20 rep+ do końca wakacji?
Moim zdaniem zasługujesz na tą rangę. "Tak"
Fajnie rozpisane podanie.
Wiek na plus
Tylko nigdy cie jeszcze nie widziałem na servewerze ale moze dlatego ze nie zwracam uwagi na to kto gra aktualnie z graczy.

Życzę powodzenia
http://easylife2.pl/showthread.php?tid=35871[url=http://easylife2.pl/showthread.php?tid=35871&page=2][/url]
[Obrazek: RovrrGJ.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości