Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie @KQBA (11/07/2019)

Ostrzeżenie @KQBA

Powód: Wyznaczanie kary dla urzędnika bez konsultacji z obecnym (zastępczym) premierem.

Przypominam że jesteś urzędnikiem na O.P i teraz powinienem ciebie zdegradować, jednakże nie zrobię tego ze względu na szacunek i tolerancje do ciebie

Ostatni raz taką sytuacje widzę

Przypominam że ZASTĘPUJESZ vPremiera a nie nim jesteś
[Obrazek: EYZMTtU.png]
  Odpowiedz
Dobrze, przepraszam, już nie będę...  // Będzie konsultowane następnym razem Sad
Dobijemy 80 repek +, do końca Października?
Wierzę w was!
  Odpowiedz
Smile do 20 lipca jeszcze zastępcą Później sekretarz, mam nadzieję
Jakieś sprawy ? Pisz PW !
Niedostępny
  Odpowiedz
Myślę że akceptować podania oraz przeprowadzać rekrutację głosową też powinien Premier a nie vPremier...
Lubie krakersy
  Odpowiedz
(11-07-2019, 16:47)Pazdikson2000 napisał(a): Smile do 20 lipca jeszcze zastępcą Później sekretarz, mam nadzieję

Plukinsonek jest
  Odpowiedz
(11-07-2019, 16:51)Vitek575 napisał(a): Myślę że akceptować podania oraz przeprowadzać rekrutację głosową też powinien Premier a nie vPremier...

Dostałem pozwolenie od @SeKu.... Zastępca Premiera jeszcze za @Romet'a mógł rekrutować i dopiero teraz przyczepka // Myślisz, że @SeKu może poważnie angażować się we wszystko?! (Rekrutacje itd.) On i tak ma dużo na głowie
Wierzę w was!
  Odpowiedz
(11-07-2019, 17:01)KQBA napisał(a):
(11-07-2019, 16:51)Vitek575 napisał(a): Myślę że akceptować podania oraz przeprowadzać rekrutację głosową też powinien Premier a nie vPremier...

Dostałem pozwolenie od @SeKu.... Zastępca Premiera jeszcze za @Romet'a mógł rekrutować i dopiero teraz przyczepka // Myślisz, że @SeKu może poważnie angażować się we wszystko?! (Rekrutacje itd.) On i tak ma dużo na głowie

A to sorry xD
Lubie krakersy
  Odpowiedz
(11-07-2019, 16:47)Pazdikson2000 napisał(a): Smile do 20 lipca jeszcze zastępcą Później sekretarz, mam nadzieję

Widzę, że szanujesz moją prace - Szacuneq Wink
Wierzę w was!
  Odpowiedz
(11-07-2019, 16:52)Dustus napisał(a):

Plukinsonek jest

Nic nie widzę aby Plukinsonek robił ;( Więc jakoś moim zdaniem trroche nie fajnie z jego strony
Jakieś sprawy ? Pisz PW !
Niedostępny
  Odpowiedz
... nic nie mówie

@
Dobijemy 40 rep+ do końca września?
[Obrazek: 6txFGke.png]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości