Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epidemia
Dzisiejszego dnia na serwerze EasyLife2 złapałem zatrucie, niestety po użyciu tabliczki w szpitalu otrzymuje powiadomienie iż jestem zdrowy, choć co chwilę na czacie wyświetla mi się że jestem zatruty i powinienem iść do szpital, w dodatku nadal mam efekt nudności. Mój nick na serwerze to Bokf. Proszę o szybką pomoc.
Zgłoś się do któregoś z moderatorów na serwerze i napisz że zbugowała Ci się choroba, wyleczą Cię komendą administracyjną.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Dziękuję za pomoc
(07-11-2019, 22:52)Adex napisał(a): Zgłoś się do któregoś z moderatorów na serwerze i napisz że zbugowała Ci się choroba, wyleczą Cię komendą administracyjną.

a może to zatrucie ? i trzeba zrobić płukanie żołądka ?
Chłopaku,

Wiedz, że dziewczyna to nie zabawka na pięć minut. 

Wice dyrektor Pan boguś Pozdrawiam pana 

Jak zatrucie to zgłoś się do lekarza, aby wypłukał Ci żołądek.

Administrator EasyLife2

Prawdopodobnie zatrucia zostały przeoczone podczas konfiguracji tabliczek. Poproszę technika, aby to naprawił w wolnej chwili.
[Obrazek: SH5fFPJ.png]
Chb można zamknąć °_°
[Obrazek: JjP2dG6.png]
@kala15 ma na mnie focha, bo jej kupiłem vipa za 30 zł :c

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości