Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PG] Rekrutacja na Moderatora PG

Rekrutacja na Moderatora PG

Wymagania:

- Rozpoznawalność (minimalna, żebyś nie był jakimś nonamem)

- Jeśli gracz posiada jakąkolwiek blokadę na konto - jego podanie zostaje automatycznie odrzucone (Perm itp.)

- Opanowanie i stanowczość

- Obiektywność

- Czas na grę oraz prace w PG

- Ogarnianie serwera

Wzór:
1. Nick:
2. Wiek:
3. Czy pracujesz w PG? (Jak tak to od kiedy?):
4. Podaj swoje wady i zalety:
5. Dlaczego uważasz że podołasz temu zadaniu jakim jest ranga moderator?:
6. Czy umiesz być stanowczy i obiektywny?
7. Co byś dodał/a lub zmienił/a jako moderator PG?:
8. Ile czasu poświęcisz firmie?
9. Coś o sobie (min 5 zdań):
10. Jak dobrze ogarniasz forum i serwer? (1-10)
11. Coś od siebie:

Podania pod wątkiem!

Rekrutacja trwa do 15.07.2019

Korzyści z pracy moderatora:
-Wysokie wypłaty
-Zarządzanie PG
-Sprawdzanie sklepów obywateli
-Zgłaszanie błędów PG
-Organizowanie eventów
[Obrazek: EYZMTtU.png]
1. Nick: matiso9
2. Wiek: 13 lat
3. Czy pracujesz w PG? (Jak tak to od kiedy?): TAK od 3dni
ZALETY
-miły
-pomocny
- obiektywny
-stanowczy
- aktywny
WADY
- czasami lenistwo
5. Dlaczego uważasz że podołasz temu zadaniu jakim jest ranga moderator?:  Uważam dlatego, że jestem ogarnięto osoba i mam dobrą pamięć (bez przesady).
6. Czy umiesz być stanowczy i obiektywny?: TAK
7. Co byś dodał/a lub zmienił/a jako moderator PG?: Dodałbym więcej nowych darmowych itemów, sklep pg, karty stałego klienta.
8. Ile czasu poświęcisz firmie? 2h-5,5h
9. Coś o sobie (min 5 zdań): Cześć mam na imię Mateusz oraz mam 13lat. Pochodzę z województwa śląskiego, moim zainteresowaniem jest komputronika oraz medycyna, a także lobię uczyć się pływania. Jestem uczciwy i miły. Tymczasowo nie mam konfliktów z graczami itp. Lubie pomagać nowym graczom. W przyszłości chciałbym zostać lekarzem. Lubie jeździć na rowerze i chodzić po górach.
10. Jak ograniasz forum i serwer? (1-10): 9/10
11. Coś od siebie: Bardzo spodobała mi się firma, dlatego też pisze to padanie.
Masz sprawę pisz śmiało na PV
Zostaw RP+

Podanie na Moderatora PG

1. Nick: Derkain51
2. Wiek: 12,5
3. Czy pracujesz w PG? (Jak tak to od kiedy?): Tak pracuję, od jakiegoś miesiąca
Zalety:
- życzliwy
- pomocny
- aktywny
- pracowity
- obiektywny
Wady:
- Lubię się wkurzyć na jakiegoś gracza
5. Dlaczego uważasz że podołasz temu zadaniu jakim jest ranga moderator?: Ponieważ tak jak napisałem jestem miły pomocny oraz życzliwy. Mam doświadczenie na serwerze. Myślę że nadaję się
6. Czy umiesz być stanowczy i obiektywny?: Tak
7. Co byś dodał/a lub zmienił/a jako moderator PG?: Narazie nic
8. Ile czasu poświęcisz firmie?: 2 - 3h dziennie
9. Coś o sobie (min 5 zdań): Nazywam się Jakub.Mam 12 lat i mieszkam w województwie Śląskim. Mam psa o imieniu Roksana. Gram w piłkę nożną od 5,5 lat. Kiedyś próbowałem programować ale zbytnio mi to nie wychodziło. interesuję się piłką nożna i grami komputerowymi
10. Jak dobrze ogarniasz forum i serwer? (1-10): 9
11. Coś od siebie: Mam nadzięję że się dostanę. Życze wszystkim powodzenia!
Pomysłowa Sygnatura

Podanie na Moderatora PG
 » [@KQBA] «

1. Nick: KQBA
2. Wiek: 13
3. Czy pracujesz w PG? (Jak tak to od kiedy?): Pracowałem w firmie ponad 4 miesiące, niestety zrezygnowałem i chcę powrócić na stanowisko Moderatora PG

Wady;
- Słaba cierpliwość

Zalety;
- Konsekwentność
- Asertywność
- Stanowczość
- Obiektywność

5. Dlaczego uważasz że podołasz temu zadaniu jakim jest ranga moderator?: Uważam, że podołam zadaniu, bo byłem już Moderatorem w Firmie PG i byłem nawet Zastępcą Opiekuna Moderatorów!
6. Czy umiesz być stanowczy i obiektywny? Tak, potrafię! Są to moje ważne zalety, które pozwalają mi na zostanie Moderatorem PG
7. Co byś dodał/a lub zmienił/a jako moderator PG?: Na obecną chwilę nie mam zamiaru nic zmieniać w PG. Proszę nie brać tego pod uwagę, bo za czasem będzie więcej pomysłów.
8. Ile czasu poświęcisz firmie? Nawet dwie godziny dziennie! Może sytuacja dot. mojej aktywności w firmie nie była najlepsza, albowiem posiadam własną firmę i miałem dużo spraw na głowie, prywatnych, jak i serwerowych.
9. Coś o sobie (min 5 zdań): Nazywam się Jakub, mam trzynaścia lat. Mam trzy wielkie pasje, czyli motoryzacja, sport i informatyka. W każdej pasji pogłębiam swoją wiedzę na jej temat. Mam wiele zalet, ale to nie oznacza, że nie mam też wad. Na serwerze jestem uważany za osobę miłą i pomocną. Posiadam ortografię wysokiego poziomu. Jestem osobą lubiącą zawierać nowe kontakty, aczkolwiek czasami jestem wstydliwy. Gram tutaj ponad pół roku i uważam to za dość długi staż. Posiadam wysoką reputację pośród graczy. Nie mam nic do dodania w powyższym punkcie.
10. Jak dobrze ogarniasz forum i serwer? (1-10) Panie.. Takie 9.5/10 mogę sobie dać, ale nie umiem tego najdokładniej określić.
11. Coś od siebie: Mam doświadczenie i długi, czteromiesięczny staż w PG. Myślę, że nadałbym się na to stanowisko. Innym kandydatom oczywiście życzę powodzenia w rekrutacji. Pozdrawiam

Brak
Smile 
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
                                              PODANIE NA MODERATORA PG by @Pacanowsky
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
1. Nick: PacanowskyYT
2. Wiek: 13
3. Czy pracujesz w PG? (Jak tak to od kiedy?): leci już trzeci miesiąc
+miły
+pomocny
+punktualny
-czasem leniwy
+stanowczy
+obiektywny
5. Dlaczego uważasz że podołasz temu zadaniu jakim jest ranga moderator?: Ponieważ jestem aktywny stanowczy i obiektywny.
6. Czy umiesz być stanowczy i obiektywny?: Jasne że tak!
7. Co byś dodał/a lub zmienił/a jako moderator PG?: Dodałbym prace kuriera który miałby za zadanie dostarczać itemy graczom.
8. Ile czasu poświęcisz firmie?: Teraz poprawiam aktywność w pg i jak nie ma epidemii to staram się pracować
9. Coś o sobie (min 5 zdań):
Cześć, jestem Arek! Mam 13 lat i mieszkam w województwie mazowieckim. Lubię grać na komputerze, jeździć na rowerze i na hulajnodze. Bardzo lubię serwery rp.
Uwielbiam też się spotykać ze przyjaciółmi (pomimo że nie mam ich za wiele). Mam nadzieję że będę się spisywał dobrze jako moderator. Na easylife gram już trzeci miesiąc i jestem mega zadowolony z tego serwera ponieważ poznałem wiele fajnych osób.
10. Jak dobrze ogarniasz forum i serwer? (1-10) myślę żę tak 9,8/10 bo nie znam całej historii serwera.
11. Coś od siebie: Mam wielką nadzieję że się dostanę na tą pracę, życzę również innym kandydatom powodzenia!
                   [Obrazek: giphy.gif]
Dobijemy 20 rep+ do końca wakacji?
1. Nick: xSeallen
2. Wiek: 15
3. Czy pracujesz w PG?: Niestety nie miałem przyjemności jeszcze tu pracować
Zalety:
- Miły
- Wyrozumiały
- Ogarnięty
- Kulturalny
- Chętny do zawierania znajomości
- Pomysłowy
- Łagodny
- Obiektywny
- Stanowczy
Wady:
- Lenistwo 
5. Dlaczego uważasz że podołasz temu zadaniu jakim jest ranga moderator?:
Jestem urodzonym przywódcą ponad to lubię odpowiedzialne i wymagające prace.
6. Czy umiesz być stanowczy i obiektywny?: Myślę że tak.
7. Co byś dodał/a lub zmienił/a jako moderator PG?:
Niestety jeszcze nie mam na to pomysłów.
Musiał bym głębiej poznać firmę.
8. Ile czasu poświęcisz firmie?
2-3h (Gdy nie będe miał żadnych zajęć na serwerze) To nawet te 5h
9. Coś o sobie (min 5 zdań):  Cześć. Mam na imię Nataniel i mam 15 lat oraz mieszkam w Warszawie. Interesuje się boksem grami czy jazdą na SkateParku.
W moim życiu bardzo sporo się przez ostatnie kilka lat zmieniło
m.in Wyprowadzka z Opola do Warszawy, czy  zmiana otoczenia i przyjaciół
Nie mógł bym tutaj również nie wspomnieć o moim Bratu który mnie
bardzo wiele nauczył, bez niego świat wyglądał by zupełnie inaczej, bynajmniej dla mnie
Na co dzień jestem osobą bardzo miłą i sympatyczną.
10. Jak dobrze ogarniasz forum i serwer?: Myślę że 9,5/10 (Znam Historie serwera 
Ale każdy popełnia błędy)
11. Coś od siebie: Mam wielką nadzieje że się dostane,oraz innym życzę powodzenia Big Grin
 Pomogłem? Daj Rep+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamykam rekrutację

Proszę zamknąć wątek
100 rep do końca wakacji XD moze damy rade

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości