Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwołanie od czarnej listy[KryisWolf5]
Witam!

W tym wątku chciałbym się odwołać od czarnej listy w policji, którą otrzymałem od @dobekowski za cyt.: Chamskie zachowanie płaczącego i rozwydrzonego gówniarza z przedszkola, z którym się utożsamiłeś.

Przemyślałem moje zachowanie i chciałbym przeprosić cb @dobekowski za to co pisalem na messku. Faktycznie trochę mnie poniosło. Mam nadzieję, że mi przebaczysz i kiedyś bedę mógł do was wrócić. Każdy zasługuje na 2 szanse i myślę, że ja też.

Jeszcze raz przepraszam i liczę na przebaczenie...
Miej  szacunek do każdego 
kto szacunkiem darzy ciebie 
Mój tata ~2k16
No Widać że ci zależy i przepraszasz na TAK
Pomysłowa Sygnatura
Na tak widać porządne przeprosiny i widać że żałujesz
Widzę że żałujesz za swe grzechy i ci zależy. Na Tak
 Pomogłem? Daj Rep+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(12-07-2019, 23:09)Derkain51 napisał(a): No Widać że ci zależy i przepraszasz na TAK

(12-07-2019, 23:27)LordMaticior2 napisał(a): Na tak widać porządne przeprosiny i widać że żałujesz

(12-07-2019, 23:36)xSeallen napisał(a): Widzę że  żałujesz za swe grzechy i ci zależy. Na Tak

Nie wiem po co komentujcie jak i tak dobka nie interesuje to co wy piszecie
(13-07-2019, 00:52)Dustus napisał(a):
(12-07-2019, 23:09)Derkain51 napisał(a): No Widać że ci zależy i przepraszasz na TAK

(12-07-2019, 23:27)LordMaticior2 napisał(a): Na tak widać porządne przeprosiny i widać że żałujesz

(12-07-2019, 23:36)xSeallen napisał(a): Widzę że  żałujesz za swe grzechy i ci zależy. Na Tak

Nie wiem po co komentujcie jak i tak dobka nie interesuje to co wy piszecie

A nie wiem po co ty to piszesz skoro i tak to dobka nie interesuje  Big Grin
Jak serio taki dał powód to no jak dla mnie to nie wypada jak na komendanta
Ktoś: *pinga mnie*
Ja:
[Obrazek: 5v0oYdW.png]

Ja bym ci wybaczył.
Dobijamy 20 repów do końca Jesieni? 
Ja bym przebaczył, na tak
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: 2I3y2eC.png]

było minęło, wyjaśniliśmy sobie również tą sytuacje na messie, zdejmuje. P.S to pisanie na "tak" i tak nic nie daje jeżeli miałbym wybierać po tym Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości