Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[AiO] Podanie na Inspektora - Sharkyy07
1. Nick: Sharkyy07

2. Wiek: 15

3. Od kiedy grasz na serwerze?: Od czerwca 2018r.

4. Opisz siebie (min. 3 zdania): Mam na imię Patryk. W tym roku idę do 1 klasy technikum na profil technik mechatronik. Jestem osobą cierpliwą oraz lubię sobie pożartować. Moją największą wadą jest to że łatwo można mnie zdenerwować.

5. Dlaczego akurat nasza firma?: Wybrałem waszą firmę, ponieważ nie macie pracowników również dlatego bo firma DevCorp mnie zaciekawiła swoim działaniem na rynku.

6. Dlaczego ciebie mamy wybrać? (min. 2 argumenty): Moim pierwszym argumentem jest to że jestem pracowity. Zawsze dąże do celu takiego jaki sobie ustaliłem. Moim drugim argumentem jest to że moge dużo poświęcić czasu na grę. Trzecim argumentem jest to że jestem stanowczy i ciężko jest zmienić moją decyzje.

7. Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na pracę?: Od 4 do 6 godzin.

8. Posiadasz TS3 oraz sprawny mikrofon?: Posiadam komunikator Teamspeak 3 oraz posiadam sprawny mikrofon.
Filiq343 napisał 22-07-2019, 11:05:
Tak na przyszłość - nazwa działu jest może inna, ale dawaj prefix [DevCorp], ponieważ taka jest nazwa firmy obecnie.
Twoje podanie zostaje przyjęte!
Zgłoś się do mnie na PW na forum/serwerze w celu umówienia II etapu rekrutacji.
[Obrazek: KbGYVaq.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości