Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

Ankieta: Czy chcecie by ta komenda była udostępniona dla rangi legenda?
Ankieta jest zamknięta.
TAK Smile
61.11%
11 61.11%
NIE Sad
38.89%
7 38.89%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] skin set
Nazwa:/skin set     dla legendy
Opis: Jak wiecie ranga uvip posiada dostęp do komendy /skin set co mnie dziwi, ponieważ ranga legenda nie ma permisje do tej komendy,a jest ranga wyższą i droszą. Więc moja propozycja brzmi tak:  By komenda /skin set była udostępniona dla rangi legenda.
Przydatność: 9,5/10
Co wniosłaby ta sugestia: Więcej komend dla rangi legenda, a takżę by niemusieli chodzić na operacje by zmienić skina.

ZAPRASZAM DO GŁOSOWANIA
Masz sprawę pisz śmiało na PV
Zostaw RP+

Odpowiedz
Jak dla mnie nikt nie powinien mieć dostępu do tej komendy, od tego są operacje plastyczne
"Premierzy wymieniają się jak skarpetki"
@Infernus 2k18
Niedostępny
  Odpowiedz
(08-08-2019, 15:16)Nokulus napisał(a): Jak dla mnie nikt nie powinien mieć dostępu do tej komendy, od tego są operacje plastyczne

Moim zdaniem chociaż dla legendy bo wiesz ona trochę kosztuje.
Masz sprawę pisz śmiało na PV
Zostaw RP+

Odpowiedz
(08-08-2019, 15:16)Nokulus napisał(a): Jak dla mnie nikt nie powinien mieć dostępu do tej komendy, od tego są operacje plastyczne

Jestem tego samego zdania
[Obrazek: 6ddf4f268f951d4dd3b2423d9e483cce.gif]
  Odpowiedz
(08-08-2019, 15:20)Toficzkowy napisał(a):

Jestem tego samego zdania

ja również dla nikogo nie powinna być dostępna. po to mamy rp
[Obrazek: cc22050649bf6.jpg]

Odpowiedz
@Krzys16 serwer nigdy nie osiągnie 100% RP...

OBYWATEL EASYLIFE /// WŁAŚCICIEL FIRMY "KSW"

Odpowiedz
Jak ktoś chce mieć skin jak ma premium to może go zmienić..
A jak ktoś ma non-premium to musi się liczyć z brakiem skinu.
Tak jak twierdzą lekarze, od tego jest operacja plastyczna.
Jestem na nie.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
Jak tak myślicie o rp to może trzeba usunąć komędy bo przecież to jest nie realistyczne , że można za pomocą komendy się dostawać w różne miejsca, oraz może usunąć możliwość kupowania pieniędzy bo przecież to nie realistyczne

a co do propozycji, to na tak i ogóle tak nie powinno być , że uvip ma tylko dostęp
Racuchy 
@anget [*] RIP ;(
  Odpowiedz
no ta, jak uvip ma dostęp do tej komendy do legenda również powinna mieć
[Obrazek: EayHFIg.jpg]
  Odpowiedz

Mam takie samo zdanie
Dobijamy 20 repów do końca lipca? 
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości