Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer Propozycja]
Nazwa: Zmniejszenie ceny za ulaczanie się tabliczką
Opis: zmniejszenie ceny za ulaczanie tabliczką np na  800 zł bo 2500 zł to już trochę za dużo oczywiście o 800 zł za leczenie będzie się płacić po godzinie 23 a od nwm 4 do 22 59 to normalnie 2500 zł zeby lekarze mieli co robić jeżeli ktoś bedzie pytał czemu od 23 ma być 800 zł za leczenie to dlatego że po 23 godzinie może nie być lekarzów na serwerze. A nie każdy może mieć 2500 zł
Przydatność: 6/10
Co wniosłaby ta sugestia: trochę lepsza rozgrywkę
kala15 napisał 09-08-2019, 02:53:
- propozycje odsyłam do rozpatrzenia przez właściciela
  Odpowiedz
Na duże TAK
I niech jeszcze @Adex naprawi pojedyncze leczenie. W sensie, jak się uleczasz z tabliczki, to klikasz raz, a wyświetla Ci się, że się uleczyłeś dwa razy. Tak samo jest, jak jesteś zdrowy. Klikniesz w tabliczkę, to nie pokazuje Ci, że nie jesteś chory, tylko pokazuje normalnie, tak jak byś się uleczył i Ci normalnie pobiera hajs :/
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
  Odpowiedz
Ma nie
Potocki da lekarze by was leczyć Smile Smile
Masz sprawę pisz śmiało na PV
Zostaw RP+

Odpowiedz
(09-08-2019, 07:29)Risky2405 napisał(a): Na duże TAK
I niech jeszcze @Adex naprawi pojedyncze leczenie. W sensie, jak się uleczasz z tabliczki, to klikasz raz, a wyświetla Ci się, że się uleczyłeś dwa razy. Tak samo jest, jak jesteś zdrowy. Klikniesz w tabliczkę, to nie pokazuje Ci, że nie jesteś chory, tylko pokazuje normalnie, tak jak byś się uleczył i Ci normalnie pobiera hajs :/

Jestem za. To co napisał @Risky2405 , jest uzupełnieniem tej propozycji. Przydało by się to dla nowych graczy i tych nocnych marków.
Policjant Spakery
 Bo łocgi budował nofego spawna i pewnie ta ażtełoida dupnie w spana i bencie nowy!  @KsamiX xD
  Odpowiedz
Za, brak lekarzy i administratorów w końcu nie będzie doprowadzał graczy do bankructwa.
[Obrazek: EayHFIg.jpg]
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości