Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga [NICK OSOBY ZGŁASZANEJ]
1. Nick Selwest
2. Nick gracza oskarżanego: Ryski Kiesielu
3. Czas zdarzenia 10.8.2019 
4. Opis zdarzenia: Po tym jak Kiesielu zablokował mi pokój Ryski śmiał się z tego i potem ( niestety nie mam ss ) Dalej zaczeli je niszczyć 
5. Dowody(SSY/Film):

https://drive.google.com/open?id=12qMkFy...ZGNaIwGKEY
Ty się czepiasz ich o to??? A jak ty komuś robisz taksa to ty możesz tak??? Ja tak to roUmiem
Masz sprawę pisz śmiało na PV
Zostaw RP+

Tak było, Riski sie smiał, że zablokowałem pokój *Mój pokój który ja kupiłem i dałem ci jeszcze za niego 3k* takze dalej nie widze problemu. Poza tym beka z ciebie za te skargi
[Obrazek: giphy.gif]
1. Ogarnij się człowieku, bo się zachowujesz nie powiem, jak, bo bym Cię musiał obrazić
2. Nie dostałem informacji, że @kiesielu niszczył Twój pokój, więc nie zareagowałem
3. Floodowałeś, wyrzuciłem Cię, później zauważyłem, że obraziłeś @kiesielu, nie wchodziłeś przez długi czas, to Cię zbanowałem na 1h.
4. Jak ty jakoś niszczyłeś @piekielny pokoje, to się dobrze czułeś, to teraz wiesz, jak on się czuł
Uwierz mi, jeszcze jedna taka akcja i będę wnioskował o dłuższego bana dla Ciebie, bo to co Ty robisz, to przechodzi ludzkie pojęcie.
A i proszę o usunięcie mi REP-, ponieważ nie ja niszyczyłem Ci pokoje
[Obrazek: T2I2Adz.jpg]
[Obrazek: LWUVir4.png]
"Kopałem łopatą drewno w kopalni" ~@Dustus 2k19
Nie ma dowodów..
Po pierwsze to risky nic tutaj złego nie zrobił, odziwo jest on też człowiekiem z wolnością słowa i może się z czegoś zaśmiać. Po drugie, to nie ma dowodów na to, co zrobił kiesiel... a co zrobił? Nic, z tego co mi wiadomo to po prostu wynajął sobie ten pokój u Ciebie, więc może w nim robić co mu się żywnie podoba w tym jego pokoiku.
Skarga jest bezsensowna.
[Obrazek: EayHFIg.jpg]
ale na tym ss nic nie ma w jaki sposób niby niszczyli i gdzie.
Brak zainteresowania.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości