Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Serwer] skin set
Nazwa:/skin set     dla legendy
Opis: Jak wiecie ranga uvip posiada dostęp do komendy /skin set co mnie dziwi, ponieważ ranga legenda nie ma permisje do tej komendy,a jest ranga wyższą i droszą. Więc moja propozycja brzmi tak:  By komenda /skin set była udostępniona dla rangi legenda.
Przydatność: 9,5/10
Co wniosłaby ta sugestia: Więcej komend dla rangi legenda, a takżę by niemusieli chodzić na operacje by zmienić skina.
Masz sprawę pisz śmiało na PV
Zostaw RP+

Jeszcze legenda powinna mieć dostęp do /plukanie /szczepionka i jeszcze lepiej by było aby legenda mogła sobie dowody robić -_-

Bo przecież brokatu nigdy nie za wiele ~Słodka Ada 2k17

(10-08-2019, 18:58)Avioo napisał(a): Jeszcze legenda powinna mieć dostęp do /plukanie /szczepionka i jeszcze lepiej by było aby legenda mogła sobie dowody robić -_-

Nie chod mi oto ze ten tego wiesz o co chodzi
Lecz o to ze ranga uvip to posiada a legenda nie chociąż ze to ranga wyzrzsza
Masz sprawę pisz śmiało na PV
Zostaw RP+

Na ten temat rozpisalem się na grupie lekarskiej.

Osobiście jestem na nie
I jestem za usunięciem permisji również osobom z uvipem
Jestem za rozwiązaniem tego problemu. Albo dać dostęp legendom, albo zabrać dostęp uvipom - proste.
[Obrazek: EayHFIg.jpg]
Ekhem, nie miałem nigdy legendy ale to nie znaczy że muszę być wredny dla tych co mają. Dlatego jestem na TAK. Dlaczego?:
1. Legenda to znacznie wyższa i droższa ranga od UVipa.
2. Jest to trochę nie fer wobec tych co pomagają serwerowi.
Dalsze chyba każdy wie.
Tak szczerze mówiąc to ktoś chyba walnął babola przy permisjach bo ja nie miałem pojęcia że uvip ma dostęp do skin set :O
Właśnie usuwam tę permisje randze uvip, jeśli chodzi o dodanie legendą /skinset to niestety musze to odrzucić, są operacje plastyczne dostępne w szpitalu i tam można sobie zmienić skina bodajże za 5,000 PLN.

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Skiny zmieniac mozna juz tylko przez operacje.

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Ten temat został zamknięty przez moderatora.
Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami,
Administracja EasyLife2.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości