Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[E-N] Podanie na dziennikarza
Podanie na dziennikarza Easy News
1. Nick: PacanowskyYT
2. Wiek: 13
3. Ranga na serwerze: Oczywiście że kekarz!
4. Znajomość ortografii (1-10): tak no mogę spokojnie powiedzieć że 9,5/10 (przykład: szedł Sasza suchą szosą XD)
5. Umiejętności dziennikarskie (1-10): tak no hmm... 7,9/10
6. Dlaczego wybrałeś to stanowisko?: Ponieważ chciałbym zobaczyć jak to mają prawdziwi dziennikarze i lubię zadawać różne pytania Tongue
7. Dlaczego właśnie ty: 
- jestem miły,
- uprzejmy,
- pomocny,
- lubię takie prace,
8. Jak oceniasz swoją dyspozycyjność?: Hmm... Ciężko mi powiedzieć gdyż z jednej strony jestem do dyspozycji, ale nie aż tak wielkiej ponieważ jestem kekarzem i może mi nagle epidemia zaatakować to... no pewnie każdy wie.
9. Jak oceniasz swoją aktywność na serwerze oraz na forum?: A więc: na serwerze moja aktywność jest troszkę większa czasem niższa niż norma a czasem siedzę po 2-4H.
Na forum uważam że jestem dosyć aktywny (uzależnienie rośnie XD), ponieważ forum mogę sprawdzić wszędzie z internetem i telefonem, a na serwerze jedynie gdy jestem w domu.
10. Jakie cechy charakteru cię opisują?: dzielny, odważny, czasem upierdliwy.
[Obrazek: giphy.gif]
R.I.P @xxdamixx (23.07.2019r.) 
  Odpowiedz
Pisze, że rekruyacja zamknięta lel
Siema
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości