Witaj gościu, skoro czytasz tą wiadomość, to znaczy, że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na forum. Rejestracja jest bardzo szybka i darmowa! Dzięki rejestracji będziesz mógł pisać nowe tematy oraz odpowiadać w postach! :) Pozdrawiamy! Administracja EasyLife!

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PODANIE NA GRAFIKA] _Wiazel_PL
Nie widywałem cię na serwerze co za tym idzie brak aktywności. Konto na forum to samo, lecz grafiki są ok. Na tą chwilę jestem na nie. Jak poprawisz aktywność będę na neutral z pochyleniem na tak.
警察
Kadet Spakery
  Odpowiedz
Na tak
Nawet ładne grafiki
Pomysłowe grafiki
Wiek dobry. No chyba że kłamiesz
[Obrazek: 654957b102bd761fmed.png]
  Odpowiedz
ooooo kufa
Jasne ze na tak!
Bardzo ladne grafiki!

A mozna zamowic jakas?
Dobiliśmy 30 rep+! Dziekuej wam bardzo!
[Obrazek: 6txFGke.png]
  Odpowiedz
A ogółem @Adex mówił że nie potrzebuje grafików bo jeden wystarcza
CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON CHILLWAGON 
  Odpowiedz
Ludzie grafik działa na forum, nie na serwerze więc po co piszecie że nigdy jej nie widzieliście na serwie XDD

Co do podania: Zaj*biste grafiki!! Big Grin NA WIELKIE TAK!!!!!!!!
Lubie krakersy
  Odpowiedz
Ogólnie wszystkie grafiki są na takim przeciętno-dobrym poziomie ale samo logo naprawdę zrobiło na mnie fajne pozytywne wrażenie, może nawet zaprojektowałbym sobie taką czarną bluzę z takim logiem Big Grin

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz
@_Wiazel_PL W sumie jak umiesz projektować ładne loga, to możesz coś zrobić do sklepu z koszulkami/bluzami jakieś loga z napisem "EasyLife" byle nie minecraftowe, żeby nie było wstyd w tym chodzić Big Grin

Lubię banować ludzi za debilizm - Adex 2k17

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości